Nūjošana Cīravā uzņem apgriezienus 1

Trešdien, 12.augustā plkst. 17.30 Cīravas parkā uz nu jau trešo nodarbību tiksies nūjošanas pamatprasmju apmācības projekta “Esi aktīvs un vesels, dzīvo ar prieku!” dalībnieces, dāmas vecumā no 40 – 70+. Projektu realizē biedrība “CĪRAVAS pagasta attīstības biedrība”, tas tapis ar Aizputes novada domes finansiālo atbalstu.

Projekta mērķis ir veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu mūsu pagastā pirmspensijas un pensijas vecuma iedzīvotāju vidū. Projekts paredz nūjošanas prasmju apgūšanu sertificēta instruktora vadībā. Lai realizētu projektu, biedrība ir iegādājusies 10 pāru kvalitatīvu nūju, noslēgusi darba līgumu ar nūjošanas instruktoru Imantu Ločmeli par apmācības programmu 20 cilvēku grupai.

Jūlija nogalē notika pirmā iepazīšanas nodarbība. Par nodarbības vietu, vienojoties ar Cīravas TIC vadītāju Sarmīti Brašu, tika izraudzīta Cīravas parka jaunā pastaigu trase, kurā ir izveidotas aktīvai atpūtai piemērotas takas.

Priecē, ka par mūsu projektu ir ieinteresējušies nūjotāji arī no Liepājas un  Aizputes pagasta. Tā kā paredzētas vēl divas nodarbības – 12.08. un 09.09., gaidām arī jaunus dalībniekus.

Nūjošana- veselīgs un aktīvs sporta veids jebkuram vecumam. Būsiet gaidīti!

Projekta grupas vārdā – Anita Tuleiko

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu

Riktīgi feinas,dzīvespriecīgas kundzītes,kas meklē iespēju uzlabot veselību un kopā patusēt.Lai Jums veicas!

pirms 5 gadiem, 2015.08.12 21:55

Aizputes novadā