Notikušas izmaiņas "Aizputes ceļinieka" īpašnieku sadalījumā

Notikušas izmaiņas ceļu būvētāja SIA "Aizputes ceļinieks" īpašnieku sadalījumā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Līdzšinējais 2,29 procentu kapitāldaļu īpašnieks Andris Laukagals vairs nav starp uzņēmuma īpašniekiem, bet abi lielākie uzņēmuma līdzīpašnieki palielinājuši sev piederošo kapitāldaļu skaitu.

Mārtiņa Lāmas īpašumā tagad ir 44,93 procenti kapitāldaļu līdzšinējo 43,79 procentu vietā, bet Irinas Kizenbahas īpašumā tagad ir 36,14 procenti "Aizputes ceļinieka" kapitāldaļu līdzšinējo 35 procentu vietā. Vēl 10,07 procenti uzņēmuma kapitāldaļu pieder Madarai Morei un 8,86 procenti – Kārlim Ronim.

Jau ziņots, ka "Aizputes ceļinieks" pagājušajā gadā ir strādājusi ar 6,8 miljonu latu apgrozījumu un tas ir par 74,8 procentu lielāks nekā 2010.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija. 2010.gadā "Aizputes ceļinieks" strādāja ar 3,89 miljonu latu apgrozījumu.

"Aizputes ceļinieka" zaudējumi 2011.gadā bija 531 561 lats, un tie ir vairāk nekā uz pusi mazāki par 2010.gadā ciestajiem 1,11 miljonu latu zaudējumiem.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2011.gadā "Aizputes ceļinieks" veica savu darbību ceļu būves nozarē, būvējot un rekonstruējot autoceļus un ielas, nodarbojoties ar autoceļu, ielu un tiltu ikdienas un periodisko uzturēšanu, labiekārtojot laukumus. Uzņēmuma būvobjekti un veiktie darbi ģeogrāfiski aptvēra pamatā Dienvidkurzemi, šajā reģionā esošos valsts ceļus, pašvaldību ceļus un ielas, kā arī meža ceļus. Ārpus reģiona nozīmīgāki darbi tika veikti tikai objektā "Autoceļa E22 posma Tīnūži – Koknese rekonstrukcija".

2011.gadā "Aizputes ceļinieka" pabeigtie apjomīgākie objekti un objekti ar lielāko izpildes apjomu bija autoceļa posma Tīnūži-Koknese rekonstrukcija, Zirņu ielas rekonstrukcija Liepājā, labiekārtošanas darbi biogāzes ražotnē Pampāļu pagastā, autoceļa Ventspils (Leči) – Grobiņa sabrukušā melnā seguma uzturēšanas darbi, satiksmes drošības uzlabojumi, rekonstruējot trotuārus E. Veidenbauma un Kalna ielās Saldū un citi.

Nozīmīgākie objekti, kuros darbi turpinās, ir autoceļa posma Tīnūži – Koknese rekonstrukcija, Zirņu ielas rekonstrukcija Liepājā, Kuldīgas un Brīvības ielu krustojuma rekonstrukcija Saldū, meža autoceļa "Lāču dambis" būve Dienvidkurzemes mežsaimniecībā un asfaltbetona ikdienas uzturēšana Liepājā.

2012.gadā sabiedrība plāno saglabāt 2011.gadā sasniegto neto apgrozījumu, teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.

2012.gadā "Aizputes ceļinieks" turpina sākto uzņēmuma restrukturizāciju ar mērķi samazināt ražošanas un administratīvās izmaksas. "Aizputes ceļinieka" vadība uzskata, ka restrukturizācijas rezultātā 2012.gadā uzņēmums strādās ar nelielu peļņu.

"Aizputes ceļinieks" ir reģistrēts 1991.gadā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā