Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks projekta “Es ♥ ES” apmācības jauniešiem

No 27. līdz 31. janvārim Ziemupē norisinās biedrības “NEXT” projekta “Es ♥ ES” (Es mīlu Eiropas Savienību) apmācības, kurās piedalās piecpadsmit jaunieši no Aizputes, Kuldīgas, Piltenes, Sabiles un Saldus pašvaldībām.

Apmācību laikā jaunieši iepazīsies ar līdzdalības būtību un dažādām formām, kā arī iedziļināsies Eiropas Savienības aktuālajos jautājumos. Apmācību noslēgumā jaunieši izstrādās idejas par dažādu sabiedrības grupu iesaistīšanu dialogā ar lēmumu pieņēmējiem savās pašvaldībās.
 
Projekta “Es ♥ ES” mērķis ir veicināt Kurzemes pašvaldību iedzīvotāju iesaistīšanos diskusijās par ES jautājumiem un stiprināt saikni starp iedzīvotājiem un vietējiem lēmumu pieņēmējiem.
 
Sadarbībā ar Kurzemes pašvaldībām, “Europe Direct” punktiem un citām organizācijām jaunieši veidos interaktīvus diskusiju pasākumus, kuros tiks iesaistītas visdažādākās sabiedrības grupas – skolēni, skolotāji, pašvaldību un valsts iestāžu darbinieki, NVO pārstāvji, uzņēmēji, pensionāri, jaunās māmiņas u.c.
 
“Nozīmīgi, ka projekts “Es ♥ ES” piedāvā izvirzīt tieši jauniešus kā galvenos ideju ģeneratorus un pasākumu organizētājus citu sabiedrības grupu iesaistīšanai. Šis projekts apliecina, ka jaunieši jau šodien veido Eiropas Savienības nākotni,” uzskata biedrības “NEXT” valdes priekšsēdētāja Liene Zīlīte.
 
Projektu “Es ♥ ES” īsteno biedrība “NEXT” ar Eiropas Komisijas atbalstu, tā ideja ir balstīta uz biedrības “NEXT” projekta “JAUNIEŠI VĒRO” rezultātiem, kura laikā vairāk nekā 100 jauniešu visā Kurzemē aktīvi līdzdarbojās savu pašvaldību lēmumu pieņemšanas procesā un veidoja dialogu un vietējās varas pārstāvjiem. Projekts “Es ♥ ES” tiek īstenots ar Eiropas Komisijas atbalstu.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā