Notiks Aizputes novada vokālistu konkurss – koncerts "Dziedātprieks 2015"

11. aprīlī jau piekto gadu Aizputes kultūras nams kopā ar novada mūzikas entuziastu grupu organizē vokālistu konkursu - koncertu "Dziedātprieks 2015". Konkursa mērķis atklāt līdz šim mazāk dzirdētus, talantīgus un daudzsološus izpildītājus no Aizputes un kaimiņu novadiem. Veicināt vokālo un māksliniecisko prasmju izaugsmi. Popularizēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, nodarbojoties ar māksliniecisko pašdarbību.

Konkursā piedalīsies solisti, dueti un ansambļi no Aizputes, Liepājas, Grobiņas. Pasākuma muzikālo pavadījumu nodrošina pavadošā grupa.

Dalībnieks izpildīs divus muzikālus priekšnesumus: viena dziesma ar Jāņa Petera tekstu (obligāti), otra dziesma pēc katra konkursanta izvēles, kas atbilst izpildītāja vecumam un vokālajām spējām. Konkursantiem tiek piedāvāta iespēja laikus sagatavoties svarīgajam priekšnesumam -  mēģinājumi notiek ar pavadošo grupu.

Dalībnieku uzstāšanās kārtība konkursā, tiks noteikta izlozē. 

Dalībniekus vērtēs profesionāla, kompetenta žūrija –  Agnese Čīče, Valdis Skujiņš, Ikars Ruņģis.

Konkursa – koncerta Goda viesis dzejnieks Jānis Peters, viesi – TV šova „Dziedošās ģimenes” dalībnieki - Galiņu ģimene, LTV konkursa „Radīti mūzikai” uzvarētājs – ģitārists Miks Akots.

Koncerta - konkursa skatītājiem, atbalstītājiem – ieeja EUR 2.00
             
Uz tikšanos Aizputes novada vokālistu konkursā – koncertā „Dziedātprieks 2015”!

Aizputes novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte

Pievieno komentāru

Aizputes novadā