Noslēgusies projektu pieņemšana Aizputes novada domes NVO konkursam 5

Aizputes novada domē saņemti deviņi novada nevalstisko organizāciju projektu iesniegumi, kas pretendē uz domes finansiālu atbalstu 2014.gadā, informē projektu vadītāja Biruta Konrāde.

Šobrīd projektu konkursa vērtēšanas komisija ir uzsākusi projektu izvērtēšanu. Plānots, ka līdz mēneša beigām komisija vienosies par atbalstāmajiem projektiem, rezultāti tiks apstiprināti domes sēdē, un maija sākumā būs iespējams uzsākt atbalstīto projektu īstenošanu. Atbalstītie projekti tiks īstenoti līdz šī gada oktobra beigām.

Projektu pieteikumus iesniedza nevalstiskās organizācijas, kuru juridiskā adrese ir Aizputes novads vai  kas savu darbību veic Aizputes novada teritorijā. Visvairāk projektu iesniegumu saņemti no Aizputes biedrībām – seši, Cīravas pagastu pārstāv viena biedrība, no Kazdangas pagasta biedrībām saņemti divi pieteikumi.

Projektu konkursa realizācijai 2014.gadā paredzētais kopējais finansējums no Aizputes novada domes budžeta ir 2 846 EUR. Viena projekta laikā pieprasītā pašvaldības finansējuma apmērs nedrīkst būt lielāks par 400 EUR. Biedrības līdzfinansējuma apjoms - 10 % apmērā no projekta izmaksām.

Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu, oriģinālu un inovatīvu programmu,  projektu un pasākumu īstenošanu  Aizputes novadā, tā veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, vienlaicīgi sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

laumux

varbut uztaisit berna laukumu aizpute kautkur centraa lai maminaam ar mazuliem butu kur pasedet un pavadit laiku.

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 11:03

nu gan

mammām un tētiem san laiks pašiem kustēties un uztaisīt smilšu kasti -" laika pavadīšanai"

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 12:53

spole

Vai atkal nauda aizies tamborēšanai un nūjošanai ?

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 12:51

N&J

Ja spole iesniegs savu projektu kaut kam citam sabiedrībai noderīgam, tad nauda netiks tamborētājiem, bet , ja spole tikai tīsies ap savu asi un cīkstēs, tad tamborētāi un nūjotāji arī dabūs! Starp citu nūjotāji Aizputē dikti aktīvi, pat jaunas meitenes nūjo!

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 18:45

sniedziņš

kādam mērķim būs iesniegts, tādam noteikti arī aizies, vajadzēja iesniegt bērnu laukumam, tad arī būtu...jā, vēl ir jāiztur konkurss...

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 13:06

Aizputes novadā