Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Rīgas uz Aizputi autobuss kursēs arī vakarpusē

Aizputnieki, kuri izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 10. oktobra tiks pie ilgi kārotā vakarpuses autobusu reisa no Rīgas. Arī rīta stundās autobusu kustības sarakstā būs izmaiņas.

Izejot samērā garu birokrātisko procedūru, beidzot radusies iespēja atklāt jaunu autobusu reisu “Rīga – Aizpute – Liepāja”, kas pulksten 18.20 izbrauks no Rīgas, informē AS “Liepājas Autobusu parks” (LAP) Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāja Ildze Kržanoviča.

No pirmdienas līdz sestdienai autobuss pulksten 21.25 izbrauks no Kazdangas, bet pulksten 21.35 – no Aizputes. Svētdienās šajā laikā autobuss kursēs pa taisnāko ceļu caur Kalnciemu līdz Liepājai, Aizputē neiebraucot. Situācija, ka pasažieri palika bez iespējas vakarpusē ar sabiedrisko transportu nokļūt no Rīgas līdz Aizputei, izveidojās pēc tam, kad līdzekļu taupīšanas nolūkā tika likvidēts AS “Nordeka” reiss, atgādina I. Kržanoviča.

Jau ziņots, ka Aizputes novadā tika vākti iedzīvotāju paraksti, lai pēcpusdienā nodrošinātu iespēju ar sabiedrisko transportu nokļūt no Rīgas līdz Aizputei. Pašvaldība atbildīgajās institūcijās meklēja problēmas risinājumu. Lieta nokārtota, taču domes priekšsēdētājs Aivars Šilis neslēpj – zināmas bažas esot, vai reiss būs rentabls, jo pasūtītājam jāsedz pārvadātājam radušies zaudējumi. “Lūgums bija, to atrisinājām. Bet lai nesanāk tā, ka – gribam, gribam, bet kad autobuss ir, tad neizmanto.”

Autobusu pasažieriem Aizputes novadā jārēķinās, ka no nākamās nedēļas mainīts maršruts autobusam, kas no Liepājas uz Rīgu izbrauc pulksten 3.15 un no Aizputes dodas ceļā pulksten 4.05. Turpmāk autobuss no Aizputes uz Skrundu brauks caur Kazdangu, nevis kā līdz šim – caur Kalveni.

Rīta stundās mainīts arī maršruta “Kuldīga – Skrunda – Liepāja” atiešanas laiks. Iepriekš no Kuldīgas autobuss izbrauca pulksten 6.35, bet turpmāk izbraukšanas laiks pārcelts uz pulksten 8. No Aizputes uz Liepāju autobuss dosies pulksten 9.40, šajā maršrutā autobuss kursēs no pirmdienas līdz sestdienai.

Izmaiņas bijušas nepieciešamas tāpēc, ka, veicot maršrutu tīkla korekcijas, izveidojusies situācija, ka praktiski vienlaikus uz Liepāju izbraukuši gan LAP, gan AS “Talsu autotransporta” autobusi, skaidro I. Kržanoviča.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā