Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 1. aprīļa darbu pārtrauc steidzamās medicīniskās palīdzības punkts Aizputē, Pils ielā 11

SIA “Kuldīgas slimnīca” ar šā gada 1. aprīli pārtrauc Aizputes filiāles struktūrvienības Steidzamās medicīniskās palīdzības punkta (SMPP), kas atrodas Pils ielā 3, darbību, teikts Aizputes novada mājaslapā.

Nacionālā Veselības dienesta speciālisti norāda, ka punktu slēdz, ņemot vērā SMPP speciālistu trūkumu un pacientu zemo SMPP apmeklētību. 

Pašvaldība aicina iedzīvotājus steidzamās medicīniskās situācijas gadījumos, kad nepieciešamais palīdzības apjoms pārsniedz ģimenes ārsta kompetenci vai ģimenes ārsts nav pieejams, griezties Kuldīgas slimnīcas vai Liepājas reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Aizputniece

Runa jau nav pa tiem, kas paši var aizbraukt, bet par reizēm, kad tiešām vajadzīga ātra palīdzības saņemšana un izbraukšana uz vietas. Tādās reizēs pat 5 minūtes var būt izšķirošas dzīvības glābšanai. ???? Bezkaunība no valdības puses, ka ko tādu pieļauj. Vai tas skaitās iedzīvotāju interesēs? Gribētos redzēt pamatojumu šim visam, bet ne jau ekonomisku, bet balstītu uz cilvēku labklājību.

pirms gada, 2019.04.02 12:49

aha

Bet Grobiņā atver! Liekas, ka Grobiņa no Liepājas nav īpaši tālu! Aizputē vajadzēja gan atstāt!

pirms gada, 2019.04.02 13:07

zinkārīgais

Ooo ! Vai nav jau aiznaglots ?! Tad kā tur ir ?! 1.aprīlis ?! Precizējiet un tad sniedziet informāciju, nevis makaronus kariniet.

pirms gada, 2019.04.02 21:40

Idiotei

Palasi Latvijas avìzi,slègs un arì aprùpes centrà prasìbas bùs stingràkas.
Un Aizputè kur 80 % iedzivotàju ir pensionàri nekàdu medicìnu nevajag.
Starp citu ,visu to Likvidàciju uzsàka Circene.Nekas,var jau ar helihopteri lidinàt tos slimniekus.

pirms gada, 2019.04.03 10:55

bez norādēm

L avīzi lai lasa, ja nav ko lasīt, bet par izvadīšanas biznesu padomāts ir, neapšaubāmi. Aviācija mums nebūs tik intensīvi attīstīta, lai pensionārus vizinātu, un aprūpes centru līdz ar to, nevienam nevajadzēs.
Tā ir sirsniņ, kad nevīžo bērnus radīt. Galvenais, - mīksts dīvāns, plakans televizors, pilns ledusskapis, un katru vakaru cita ''vecene''. Viss šīs dzīves mērķis. Pensionāri nav vajadzīgi, gadi divdesmit, un dažā labā mazpilsētā varēs šausmu filmas būvēt .Tik nesatraucies, būs jau arī labāki laiki !

pirms gada, 2019.04.04 17:54

DNS

Šobrīd Ministru kabinetā atrodas noteikumu Nr.555 "Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība" grozījumi, kas paredz Nacionālās veselības dienestam (NVD) iespēju slēgt vienošanos ar Kuldīgas slimnīcu ( kurai pakļauts Aizputes steidzamās palīdzības punkts). Vienošanās pieļauj iespēju, ka arī turpmāk punktā varēs strādāt tikai ārsta palīgs, ja ārstu nevar nodrošināt. Grozījumi stāsies spēkā ar 1.maiju. Tā kā pieprasiet, lai Aizputes domnieki aktīvi rīkojas un panāk tāda līguma noslēgšanu !!! Veselības ministrija pret to neiebilst un Aizputes punktu nav pieprasījusi slēgt ! To vienpusīgi izdarīja Kuldīgas slimnīcas valdes loceklis, kuram NAV mediķa izglītības... Vērosim, kāda būs Aizputes deputātu rīcība !

pirms gada, 2019.04.03 19:52

Arnoldas

Nu tad taisam vēl vienu skujinieku kantori ,būs darbs gan galdniekiem ,gan racējiem un nesējiem.Samazināsies bezdarbs un valsts ietaupīs sociālo budžetu uz pensijām.

pirms gada, 2019.04.10 21:18

Aizputes novadā