Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogalē turpinās Spartakiādi

CĪRAVA. Sestdien pulksten 10 arodvidusskolā būs pagasta Spartakiādes volejbola sacensības. Svētdien tajā pašā laikā sāksies jautrības stafete, šahs un rokas bumba. Vairākos sporta veidos uzvarētāji jau ir noskaidroti.

15. decembrī par Cīravas pagasta Spartakiādes galda tenisa uzvarētājiem kļuva Dzērves pamatskolas komandas pārstāve Agija Baumane un Dzērves komandas dalībnieks Egils Ermansons, stāsta pagasta sporta dzīves organizators Egils Rūtenbergs.
Septiņu sieviešu konkurencē otrā bija Inga Roģe no Dzērves pamatskolas komandas, bet trešā palika Elīna Ermansone no Dzērves komandas. 19 vīriešu konkurencē otrais bija Dzērves pamatskolas komandas galda tenisists Aldis Roģis, bet trešais – Artis Kļava no Dzērves komandas.
Komandu vērtējumā triumfēja Dzērve (152 punkti), aiz sevis atstājot Dzērves pamatskolu (99) un Cīravas arodvidusskolu (61).
Novusā triumfēja Agris Braša no “Devītā forta”. Labāko trijniekā 22 vīriešu konkurencē iekļuva arī Aldis Jansons no Dzērves un arodvidusskolas novusists Andris Ziemelis. Astoņu sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva pagasta padomes komandas pārstāve Gunta Butrima, aiz sevis atstājot I. Roģi un Unu Kaimiņu no “Devītā forta”.
Komandu vērtējumā novusā uzvarēja Cīravas arodvidusskolas komanda (115). Otrais bija “Devītais forts” (109), bet trešā palika Dzērve (74).
Zolītē 26 dalībnieku konkurencē nepārspēts palika Aigars Kļava no Dzērves. Otrais bija viņa komandas biedrs Guntis Valtenbergs, bet trešajā vietā ierindojās “Devītā forta” pārstāvis Imants Zvanbergs. Komandu ieskaitē labākā bija Dzērve (93). Otro vietu ieguva “Devītais forts” (49), bet trešo – Cīravas arodvidusskola (48).
1. decembrī 20 meiteņu konkurencē par uzvarētāju šautriņu mešanā kļuva Madara Mizjūrina no “Centra”. Otrajā vietā ierindojās A. Baumane, bet trešā bija pagasta padomes komandas pārstāve Iveta Vīgrieze. 19 vīriešu konkurencē uzvarēja Cīravas arodvidusskolas pārstāvis Zintis Upenieks. Otrais bija Arvis Kaimiņš no “Devītā forta”, aiz sevis atstājot Reini Upenieku no arodvidusskolas.
Komandu vērtējumā šautriņu mešanā triumfēja Cīravas arodvidusskola (179). Labāko trijniekā vēl iekļuva Dzērves pamatskola (103) un “Devītais forts” (72).

Pievieno komentāru

Aizputes novadā