Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamnedēļ notiks Aizputes novada Muzeju nakts "Rallija burziņš"

14. maijā Aizputes novada muzeji – Cīravas senlietu krātuve, Apriķu muzejs, Aizputes novadpētniecības muzejs, Kazdangas pils muzejs, Kalvenes senlietu krātuve, piedalīsies akcijā "Muzeju nakts" ar vērienīgu, vēl nebijušu pasākumu "Aizputes novada muzeju nakts rallija burziņš – Tik dēļ Tevis, Kaimiņ!", informē novada kultūras vadītāja Sanda Zālīte.

Muzeji sagaidīs, priecēs interesentus ar interesantām ekspozīcijām, notikumiem un pasākumiem.

Lai katrs novadnieks, kaimiņš vai viesis, jauns, vecs, liels vai mazs, bērnu dārza grupiņā, draugu pulkā vai ģimenē interesanti pavadītu brīvo laiku, piedalītos aizraujošā pasākumā, netradicionāli iepazītu novada muzejus, izcīnītu Galveno Balvu, Aizputes muzeju nakts pasākumi sāksies jau 11.; 12.; 13. maijā ar "Muzeju nakts rallija burziņa" "Zelta bultas meklēšanas" piedzīvojumu. Ar instrukciju var iepazīties Aizputes novada mājaslapā.

14. maijā starts tiks padots Aizputes novada "Muzeju nakts rallijam" -  aicināti visi, kuri alkst aizraujošu piedzīvojumu, kuri vēlas mēroties spēkiem ar kaimiņu, piedalīties "Muzeju nakts rallijā" un ar leģendu rokās izbraukt rallija trasi, izpildīt paredzētos uzdevumus un izcīnīt Galveno Balvu.

Savukārt visiem tiem, kuri uz pasākumu netiks varēs individuāli apmeklēt minētos muzejus un piedalīties pasākumos, kuri visas dienas garumā līdz nākamās dienas pirmajai rīta stundai, notiks katrā muzejā Aizputes novadā. Noslēguma pasākums ar apbalvošanu, uguņošanu, pārsteigumiem, dziesmām un dejām, spoku stundai iestājoties, notiks pie Apriķu muzeja.

"Muzeju nakts" ir starptautisks Eiropas mēroga pasākums, kas vienā un tajā pašā laikā notiek gandrīz visos Eiropas valstu muzejos. "Muzeju nakts" iniciatīva radusies 2005. gadā Francijā. Kopš tā laika dalībnieku skaits gan Francijā, gan citur Eiropā dubultojies. Pēdējos gados Muzeju nakts kļuvusi par vērienīgāko muzeju nozaru pasākumu Latvijā.

2010. gadā Latvijā akcijā piedalījās 211 muzeji un citas apskates vietas un visā valstī pulcināja ap 270 000 apmeklētāju. Ieeja muzejos akcijas laikā ir bez maksas.

Aizputes novada "Muzeju nakts rallija burziņa" Galvenās Balvas:

Skolēnu rallijā:
1. vieta - SIA "Astarte – Nafta" un Rīgas Motoru muzeja dāvināta EKSKURSIJA UZ RĪGAS MOTORU MUZEJU.
2. vieta - SIA "Kings" un zoo "Cīruļi" dāvināta EKSKURSIJA UZ ZOO "CĪRUĻI".
3. vieta - SIA "Astarte – Nafta" un "Dzintara Boulings" dāvinātas IZKLAIDES UN JAUTROŠANĀS "DZINTARA BOULINGĀ".

Pieaugušo rallijā:
1. vieta - "TALLINK" KRUĪZA CEĻOJUMS RĪGA – STOKHOLMA – RĪGA.
2. vieta - SIA "JURECKIS UN KO" DĀVANU KARTE 75 LVL.
3. vieta - SIA "JURECKIS UN KO" DĀVANU KARTE 50 LVL.

Būs arī daudzas citas pārsteiguma un veicināšanas balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā