Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru prezidenta Valda Dombrovska apsveikums Ziemassvētkos 2

Ministru prezidenta Valda Dombrovska apsveikums Ziemassvētkos.

Cienījamie Latvijas iedzīvotāji!

Lai Ziemassvētkos katrā ģimenē iznāk brīdis pārdomām, novērtējot šogad paveikto un izvirzot jaunus mērķus un apņemšanās!

Šos Ziemassvētkus Latvijā sagaidām ar padarīta darba sajūtu – veiksmīgi esam noslēguši starptautisko aizdevumu programmu. Vēlos pateikties Latvijas tautai par atbalstu valdības darbam, par mērķtiecību un saliedētību, kas Latvijā šos svētkus ļauj svinēt daudz stabilāk un drošāk nekā daudzās valstīs. Esam atguvuši varu paši lemt par savas valsts finansēm un ieguvuši iespēju pierādīt, ka no kļūdām esam mācījušies!

Laikā, kad pasaulē joprojām notiek revolūcijas cilvēktiesību un demokrātiju vārdā, mūsu pienākums ir nostiprināt valsts pamatprincipus, kuru dēļ Latvijas valsts pastāv: Latvija ir demokrātiska, tiesiska, sociāli atbildīga un nacionāla valsts. Mēs varam būt lepni par paveikto un mums ir pamats būt pārliecinātiem par Latvijas nākotni. Mūsu pienākums ir būt arī iecietīgiem un saliedētiem ar visiem, kuri Latviju uzskata par savām mājām.

Lai kopā ar prieku ikvienā ģimenē ienāk arī pārliecība par savām spējām un talantiem, kā arī apņēmība sasniegt savus mērķus. Katra Latvijas iedzīvotāja sasniegums ir arī valsts sasniegums!

Novēlu visiem jums ļoti priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

To y

Jā, protams, pēc y domām labāk klausīties par treknajiem gadiem no tik pat treknajiem taukmūļiem no TP un klibās pīles Bārdainā sabrauktā eža par to, kā mazgāt zobus un gludināt bikses. Angļu valodu jau tik daudzi samācījušies, ka ap 300000 jau to pielieto citās zemēs un Latviju jau aizmirsuši. Bet vislabāk no Bet, klausīties, kā izdzīvot pēc pingvīnu metodes. Rezultāts, visi šie lielie pamācītāji jau vairs nav Latvijas politikā.

pirms 8 gadiem, 2011.12.25 08:57

Aizputes novadā