"Meža dienas" laikā Aizputē rīkos talku

Senais, staltais Jaunās Pilsmuižas nams Tebras upes labajā krastā - Skolas ielā 1  piedzīvojis patīkamas pārmaiņas: ieguvis jau no iztāles pamanāmu, saulē mirdzošu skārda  jumtu, jaunus logus un  apkures sistēmu, siltinātas ārsienas un atjaunotu fasādes krāsojumu, atkal lepni spoguļojas Tebras upes ūdeņos. Par šīm ēkas pārmaiņām priecājas ne tikai nama apsaimniekotāji: Aizputes novadpētniecības muzejs-TIC, Skolēnu Jaunrades centrs, sabiedriskā organizācija "Saulessvece" un SIA "Eko vīni", bet arī Aizputes ciemiņi un paši aizputnieki, sakot: "Šis nams jau sen to bija pelnījis".

Skaistam namam piedien arī sakopta apkārtne. Tādēļ nama apsaimniekotāji "Meža dienas" laikā 10. septembrī plkst.10 ir iecerējuši organizēt ēkas apkārtnes sakopšanas un apzaļumošanas talku, stāsta Aizputes novadpētniecības muzeja - TIC vadītāja Jolanta Berga.

Šī gada pavasarī Valsts Meža attīstības fonda un Latvijas Pašvaldību savienības izsludinātajam konkursam iesniegtais projekts saņēmis finansiālu atbalstu - 300 latus - mūžzaļo dekoratīvo stādu iegādei. Par šo naudu tiks iegādāti rododendri, kurus iecerēts stādīt ēkas fasādes pusē un spirejas un bārbeles, kuras stādīs Tebras upes nogāzē.

Aicināts atsaukties ikviens, kurš vēlas dāvināt ziemciešu stādus ēkas apstādījumu labiekārtošanai, kā arī piedalīties apstādījumu veidošanas talkā.

Stādu dāvinājumus jāpiesaka pa tālruņiem 29623284 vai 63448880 (darba laikā).

Pievieno komentāru

Aizputes novadā