Mazpulka vadītāja: "Ir jābūt nedaudz trakam, lai šajā tehnoloģiju laikmetā uzņemtos vadīt mazpulku" 8

"Ir jābūt nedaudz trakam, lai šajā tehnoloģiju laikmetā uzņemtos vadīt mazpulku komandu," šodien "Kursas Laikam" izteikusies Liene Cinovska, kura vada Lažas mazpulku un no februāra arī Aizputes mazpulku. Ar jauno skolotāju mazpulcēni jau paguvuši piedalīties dažādos projektos, fiziskajās aktivitātēs un radošajos konkursos.

Janvāra beigās Aizputes 1013. mazpulks palika bez vadītājas Silvijas Neiburgas. Tā vadību pārņēma Liene Cinovska, kura jau septīto gadu vada arī Lažas 554. mazpulku.

"Nav viegli ieinteresēt bērnus darīt labu videi un iemācīt zināšanas pielietot dzīvē," "Kursas Laikam" saka L. Cinovska. Nav viegli arī panākt, lai skolēni brīvo laiku pavadītu, apgūstot dzīvesziņas gudrības, nevis spēlētu datorspēles. "Iesākto vajadzētu turpināt, bet tas jālemj augstākām institūcijām."

Lai skolēnus ieinteresētu, L. Cinovska gatava īstenot visneparastākās idejas. "Pat iesaistīt govi Gauju, ja nepieciešams," pasmaida mazpulcēnu vadītāja.

Par Lažas un Aizputes mazpulcēnu aktivitātēm plašāk lasiet "Kursas Laikā!"

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Spodra

Trakiem pieder pasaule!
Prieks par Lieni un viņas mazpulku dalībniekiem!
Lai vienmēr dzimst interesantas idejas mazpulku darbā!

pirms 7 gadiem, 2013.06.17 18:17

alise

Viss kartībā! Suņi rej, karavāna iet uz priekšu. Aizputieši TURĀS! Mazpulkam Aizputē BŪT!

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 20:00

Randa

Prieks par trakajiem vadītājiem!
Mazpulcēn, sazinies ar mazpulku biroju Saulesdārzā un padalies ar savām emocijām un idejām, ko Latvijas Mazpulkiem vajadzētu darīt labāk! :) Priecāsimies runāt tieši, nevis ar interneta komentāru starpniecību! :)

pirms 7 gadiem, 2013.06.14 17:14

Krūmiņas kundze Aizputē

mazpulcēns komentē pat nezinot ko īsti dara mazpulki... žulte jau jāsaka aci pret aci nevis caur anonīmiem komentiem... bet arī tas ir viedoklis.. Lienīt turies! Ja sit pa labo vaigu, uzgriez kreiso, lai sit stiprāk!Mazpulcens pat nevar nosaukt savas vērtīgi izdarītās lietas-laikam anonīmi aplikt cilvēkus mācījies agrākajos laikos.
Lai Azputes mazpulkam veicas!

pirms 7 gadiem, 2013.06.12 12:34

mazpulcens

Manā laikā mazpulcēni darīja vērtīgas lietas tagad tikai ar nodarbojas ar muļķībām. Skumji Aizputē ir mazpulku pagrimums.

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 01:38

Laura

Lienīt turies!Tev izdodas!!!Malacis!Prieks par tevi!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.11 00:11

Zenta

Ei Liene un Gauja! Tas ir pazīstams tandēms!!!Urrrāāā'!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.10 17:14

Aizputes novadā