Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Likvidēs SIA "Lejaskurzemes sports", Artai Stulpai mainīs amatu 11

SIA "Lejaskurzemes sports" ir jālikvidē – tā Aizputes novada domes sēdē lēma deputāti. Lai koordinētu sporta dzīvi, domē tiks veidota jauna štata vieta – Aizputes novada sporta vadītājs, to uzticēs Artai Stulpai.

Ar 1. augustu jāuzsāk SIA "Lejaskurzemes sports" likvidācija, savukārt līdz 15. augustam jāsastāda likvidācijas plāns, 27. jūlija Aizputes novada domes sēdē lēma deputāti.

Likvidācijas process pēc Latvijā pastāvošās likumdošanas ilgst aptuveni četrus mēnešus, savukārt sporta centra izveide var notikt mēneša laikā. Līdz ar to šobrīd ir piemērots brīdis, lai līdz nākamā gada sākumam paspētu noformēt atbilstošus dokumentus, sakārtot sporta dzīves organizatorisko struktūru. Sastādot nākamā gada pašvaldības budžetu, finansējumu varēs plānot, atbilstoši jaunizveidotajām struktūrām. Likvidācija jāpabeidz līdz šā gada 30. decembrim.

Aizputes novada domes deputāti lēma par SIA "Lejaskurzemes sports" likvidatori iecelt pašvaldības juristi Noru Patmalnieci, nosakot par šo darbu 90 latu lielu atlīdzību mēnesī.

Savukārt līdzšinējā SIA "Lejaskurzemes sports" valdes locekle Arta Stulpa bez darba nepaliks. Deputāti nolēma, ka no 1. augusta Aizputes novada domē veidojama jauna štata vieta – Aizputes novada sporta vadītājs, nosakot 420 latu lielu mēnešalgu. Šos pienākumus uzticēs A. Stulpai. Jāatzīmē, ka tikpat lielu atalgojumu varēja saņemt arī par SIA "Lejaskurzemes sports" vadīšanu.


Plašāk lasiet piektdien, 29. jūlijā, laikrakstā "Kursas Laiks".

Pievieno komentāru

Komentāri 11

to sportiste

Auzas naak pie zirga-esi shito pasaku dzirdeejusi!? Kaadi tad ir Artas pienaakumi-sanjemt algu? :D

pirms 9 gadiem, 2011.07.31 16:45

sportiste

Kuri tad ir tie vieglatlēti, kuriem ir tie desmitiem jautājumu, kurus viņi paši nav Artai pajautājuši?? Nezinu nevienu ti bezspēcīgu vieglatlētu, kuram pieeja Artai būtu slēgta un viņš nabadziņs mocītos ar saviem jautājumiem! Tā, kā painteresējies labāk jau laicīgi par savu basi, par kuru lielākoties vietas un laika izvēlē ir atbildīgi pagasta sporta organizatori.

pirms 9 gadiem, 2011.07.30 09:24

kapraalis

Pirmkaart-tajaa amataa cita kanditatuura netika pat apspriesta, tas viens. Otrs-basket turniirs-par speeles laiku, vietu uzzin taas dienas riitaa-labaakajaa gadiijumaa! Un nav runa, ka kaads var labaak-bet vinja un sports-tas ir kkas nesavienojams!!!
p.s. proties Arta-raksti te sevis aizstaavoshus komentaarus-labaak kjeries klaat saviem darba pienaakumiem-Aizputes vieglatleetiem Tev ir desmitiem jautajumu :D

pirms 9 gadiem, 2011.07.30 00:11

īsts sportists

Noorganizē kādu pasākumu un tad būsi gudrs noriet, tik kvalitātīvi un profesionāli vadītas sacensības Latvijā daudzviet nenotiek, visu jau sačakarēja valdība, sagaraujot labas iestrādnes

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 20:20

sportiste

Vispirms pašiem vajag kaut ko vērtīgu izdarīt Aizputes sporta labā un pēc tam tikai var nomelnot citu cilvēku, ka tas nekam neder Aizputes sporta dzīvei. Bļāvēji jau ir daudzi, bet ,kad jādara, tad čušss. Aizputē ļoti daudz kas notiek sporta dzīvē, turklāt regulāri un retais pasākums notiek bez Artas palīdzības un atbalsta. Tā kā nerejiet, bet sākat paši kaut ko darīt.

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 17:27

smaagris

nu ko piebilst, Aizputes novada domes lēmumi vnk ir ideāli ļoti "" loģiski"...ir tik daudz jaunu sportiski cilvēki Aizputē vai tad nebūtu pienācis laiks dot iespēju vietējiem sportistiem, kas pārzin labāk situāciju un cilvēkus, ļabāk sagatavoti profesionālāki. Jātaisa referendums arī Aizputes novadā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 13:54

saša

Jūtu līdzi Aizputes novada sportistiem sadzīvot ar tādu sporta vadītāju, kura domā tikai par savu kabatu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 09:48

Talis

Ak mīļais Dievs- par ko, Tu mūs Aizputes sportistus, tā sodi ! Vienu sporta zāli nodedzināja, otro nevar uzbūvēt, trešā stāv tukša, kurā nedrīkstam iekšā iet.Sporta ierednītis, par dažām stundām nedēļā , kuras pavada Aizputē, saņem algā 420 Ls mēnesī, bet sportistiem uz sacensībām jābrauc, par saviem līdzekļiem.Par novada sporta dzīves nākotni, lemj cilvēki ,kuri no sporta lietām, saprot gaužām maz. Tam sporta kantorim nosaukumu nomainīs , bet tā nelaime tur paliks ! Ak augstais Dievs- palīdzi mums tikt vaļā,no Nelabā, uzsūtītajām nelaimēm!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 08:56

espats

pinigi piekritu taa stulpe reala liekede,lai iet pensijaa.nav vairs rajons kuru vareja kast tagat vakies..........................

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 21:47

kapraalis

Pilniigs murgs, stadions ir nolaists liidz aarpraata staavoklim, normaalas sacensiibas nev bijushas jau sazin cik ilgi, Stulpeni tik stuukjee visur kur var, bet reaali NEKO vinja nedara, basketbola sacensiibas ziemaa bija vnk IZCILI saplaanotas!!! :@

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 14:45

Aizputes novadā