Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas reģiona lauksaimnieki meklēs risinājumus vienotai ES nozares politikai

Ar diskusiju par bioloģisko lauksaimniecību piektdien, 4. novembrī, plkst.10 Durbē, Skolas ielā 3, tiks aizsākts diskusiju cikls par trīs dažādu, aktuālu lauksaimniecības nozaru problēmām un iespējām Liepājas reģionā, vēsta Rucavas novada mājaslapa.

9. novembrī plkst.10 Grobiņas pagasta kultūras centrā "Robežnieki" uz diskusiju gaidīti gaļas liellopu audzētāji.

Savukārt trešajā un noslēdzošajā diskusijā aicināti piedalīties atklātā lauka dārzeņu audzētāji, tā norisināsies Priekules novada domē 17. novembrī plkst. 10.

Diskusijas Valsts Lauku tīkla pasākuma "Nozaru ekspertu ziņojumi" laikā rīko Latvijas Zemnieku federācija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļu.

Pasākuma mērķis ir veicināt lauksaimniecības nozaru nevalstisko organizāciju un lauku uzņēmēju līdzdalību savu interešu aizstāvēšanā un iesaisti lēmumu pieņemšanā, lai kopīgiem spēkiem risinātu aktuālas nozaru problēmas un Eiropas Savienībai sniegtais viedoklis būtu objektīvs un aptvertu visus Latvijas reģionus, īpaši pozīcijās par Kopējās lauksaimniecības politikas nākotni.

Papildus informācija mājas lapā www.laukutikls.lv vai zvanot Ievai Kreicbergai pa tālr. 27843096.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā