Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas novada fonds atbalsta vietējo iniciatīvu

Liepājas novada fonda komisija izvēlējusies 10 projektus, kam piešķirs finansējumu vides labiekārtošanas projektiem.

Ar Hipotēku un zemes bankas atbalstu tiks izveidots BMX klubiņu Dienvidrietumu mikrorajonā Liepājā, labiekārtots Liepājas muzeja dārzs, atbalstīts projekts “Nāc un dari!” Karostā, pārveidots Amatnieku nama pagrabs, savu vidi labiekārtos Vecpils, Nīcas, Vaiņodes, Grobiņas pagasta un Aizputes iedzīvotāji.

Liepājā tiks iekārtota vēl viena publiska bērnu brīvā laika pavadīšanas vieta – Liepājas baptistu Ciānas draudzes apsaimniekotajā baznīcas dārzā.

Aizputē biedrība “NEXT” veiks aptauju, kur nepieciešams uzstādīt soliņus, projekts paredz uzstādīt četrus, kurus veidos sadarbībā ar Aizputes mākslas skolu.

Vecpilī neformālā grupa no pamatskolas “Dari pats” atjaunos soliņus Dižlāņu muižas parkā.

Nīcenieku “Jaunatnes demokrātijas skolas” projektam finansējums piešķirts daļējā apjomā, bet rotaļlaukuma atjaunošanai slidkalniņš sanāks.

Bērnu laukumu plāno ierīkot arī vaiņodnieku jauniešu grupa “4U”, bet Grobiņas pagasta “Dižvanagos” taps rotaļu vieta, kas būs piemērota bērniem ar īpašām vajadzībām.

Projektu vērtēšanas komisija, kurā darbojās Liepājas Novada fonda uzraudzības komitejas dalībnieki, Hipotēku un zemes bankas Liepājas filiāles pārstāvis un neatkarīgi eksperti, izvērtēja 20 projektus.

Vienam projektam pieejamais finansējums bija līdz 500 latiem. Darbi var sākties 1. jūnijā. Detalizētāka informācija fonda mājaslapā www.lnf.lv.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā