Lieldienu pasākumi Aizputes novadā 3

Lieldienu pasākumi Aizputes novadā:

Aizpute
Svētdien pulksten 12 parkā pie novadpētniecības muzeja Lieldienu pasākums “Kurat guni, vārat olas nāk ciemos Lieldieniņa!”. Piedalās folkloras kopas “Saknes” un “Zīles”, Aizputes mazie un lielie dejotāji. Būs dziesmas, dejas, rotaļas, olu ripināšana un krāsošana. Darbosies skolēnu Jaunrades centra radošās darbnīcas, būs apskatāmi šķirnes truši un vistas, vizināšanās ar zirgu, suitu maize un sklandrauši.

Aizputes pagasts

21. aprīlī saieta namā pulksten 11 Lieldienu svētbrīdis, pēc kura notiks pasākums “Pavadām Lieldienas līdz citam gadam” – šūpošanās un ološana pie Saieta nama.

Cīrava
21. aprīlī no pulksten 9 pagasta pārvaldes laukumā gadatirgus ar Lieldienu aktivitātēm. Ciemosies Suitu sievas no Alsungas, umurkumuris ar vērtīgām balvām.

Kalvene
Sestdien pulksten 12 kultūras namā Lieldienu pasākums “Nāc, nākdama liela diena” kopā ar Lieldienu vistu Cibi un cālēnu Cibiņu. Koncertu sniegs kultūras nama mazākie pašdarbnieki un viesi no Snēpeles pagasta. Būs spēles, radošās darbnīcas, olu krāsošana un vārīšana, lielīšanās ar skaistāko olu un citas aktivitātes. Līdzi jāņem dabas materiāli olu krāsošanai un olas.

Kazdanga
21. aprīlī pulksten 12 pie kultūras centra notiks Lieldienu svinēšana latviskā garā kopā ar folkloras kopu “Zīles”. Krāsos olas, ies rotaļās un lustēsies.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējā

Un kur paliek svētku Dievaklpojumi???!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 14:23

ābece

Lasīt arī māki, jeb tikai pātarus skaitīt - vietējā avīzītē ievietota sīka atskaite par visu konfesiju aktivitātēm sakarā ar Jošua nogalināšanu un brīnumaino atdzīvināšanos !

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 19:07

Vietējā

Jautājums bija kā neizpratne par informācijas skopumu, ja tā to var nosaukt. Ja reiz par Lieldienu svētku pasākumiem informē, tad lai informē visus :) Arī šeit rekurzeme :)

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 10:34

Aizputes novadā