Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienas Cīravas bērnudārzā "Pīlādzītis"

Jaukas Lieldienas saviem bērniem sagādāja „Pīlādzīša” skolotājas ar interesantu uzvedumu bērniem par to, kā Lieldienu zaķis meklēja krāsas, ar ko nokrāsot svētku olas. Viņam palīdzēja Lapsa, Vāvere, Zīlīte un Lācis, kuru visi kopā pamodināja no ziemas miega ar jautrām dziesmiņām un dzejoļiem.

Kā jau katru gadu pie mums viesojās arī „īstais” zaķis, kurš šogad bija ieradies no Dzērves „Saulgriežiem” (paldies saimniecei Baibai) un bija īpaši atraktīvs un mīļš. Viņš arī labprāt pozēja fotogrāfam. Šis zaķis gan izlīdzējās ar šokolādes olām.

Pēc tam bērni rīkoja olu kaujas un olu ripināšanu, kas visiem sagādāja lielu prieku un jautrību. Bērni kopā ar vecākiem bija sakrāsojuši ļoti skaistas un interesantas olas.    Lieldienās visiem ir jāšūpojas, lai nekostu knauši un visu vasaru nenāktu miegs. Arī šī tradīcija tika izpildīta- visi bērni kopā ar skolotājām devās uz lielajām šūpolēm un kārtīgi izšūpojās. Cerams, ka būsim iešūpojuši siltu un saulainu vasaru.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā