Lepojas ar Aizputes mazpulcēnu paveikto 6

Gribas uzslavēt bērnus un viņu vecākus par čaklajiem bērniem. Ir prieks sadarboties ar šādiem bērniem, kuri nav jāmudina uz darbu.Tā kā sestdiena, kas šogad ir lielā talkas diena, iznāk skolās brīvdiena, tad Aizputes mazpulcēni talkoja piektdienas pēcpusdienā.

Talka norisinājās cauri Aizputes mazpilsētas ielām un Misiņklalna takām, kur tika savākti atkritumi, ko tur pametuši tīšuprāt paši pilsētas iedzīvotāji. Talkas moto bija: -"Par tīrāku  mūsu zemīti, mūsu Aizputi!" Talkojot skolotāja uzdeva uzdevumu- kurš savāks visvairāk atkritumu savā maisā , būs talkas uzvarētājs. Tas deva bērniem azartu darboties vērīgāk.Talkas laikā uzzinājām arī, no atrasta dokumenta, kuram pilsonim piešķirts trūcīgā statuss, kādi ir iecienītākie dzērieni pilsoņiem, dodoties uz kapiem un pudeles pametot tur pat krūmājos.Dien dienas steigā mums liekas , ka visapkārt viss ir kārtībā un tīrs, taču vērīgāk palūkojoties varam atrast daudzas cilvēku atstātās draņķības, tādēļ šādas talkas ir vajadzīgas.

Balvās bērni saņēma konfektes. Tāds nieks, bet patīkami! Jo kā teikts sakāmvārdā :"Ja tu esi, tad tu dari – ja tu dari, tad tu esi."

Paldies skolēniem! "Neviens nedzimst ne krietns, ne zemisks. Tik paša darbi cilvēku dara par godājamu vai nicināmu."

Aizputes 1013. mazpulka vadītāja Liene


Pievieno komentāru

Komentāri 6

slota

Ir pretīgi skatīties, kā mazi bērni vāc mēslus un paši par to priecājas. Pilnīgs sviests. Tai pašā laikā Aizputes lielākie skolnieki piemēslo visas malas ar čaumalām, skārdenēm, čipšu pakām, izsmēķiem u.t.t., bet uz talku netika organizēti.

pirms 5 gadiem, 2015.04.28 11:04

Vadība

Ja skolas vadība uzskatu par nevajadzīgu, likt lielajiem talkot. Tad tā arī būs turpmāk. Neko darīt!

pirms 5 gadiem, 2015.04.28 11:15

Daina

Skolas vadībai tiešām nav nekāda daļa, labāk aizšaut uz kārtējo projektiņu ārzemēs. Guntiņai nepatīk strādāt...

pirms 5 gadiem, 2015.05.03 21:28

hmmm

Te tikai parunāt par lietām, kuras nezin.
Vidusskolas lielās klases talkoja.
Jautājums: kāpēc talkā nepiedalījās citi pilsētas uzņēmumi un iestādes? Kurš tad rādīs paraugu, ja ne pieaugušie?
Kāpēc viss būtu jāvāc skolniekiem?

pirms 5 gadiem, 2015.04.28 13:21

slota

Protams, ka ābečniekiem NAV jāvāc citu mēsli. Un kāpēc tad netalkoja 15 - 16 gadus vecie - liela auguma, pupīgi un dūšīgi jaunieši, kuri faktiski ir arī lielākie mēslotāji ??!! Tāpēc, ka učenēm negribējās pašām to darīt ... Dome peldētavā sazāģēja vienu zaru un ar to visa talka arī beidzās ...

pirms 5 gadiem, 2015.04.28 16:00

slotai

...tik paša darbi cilvēku dara par godājamu vai nicināmu.....un tu tik komentē...

pirms 5 gadiem, 2015.04.28 13:23

Aizputes novadā