Leģendu naktis Kazdangā

Leģendu naktī savas durvis ver Latvijas pilis un muižas dažādos Latvijas novados. Šajā laikā muižās un pilīs iespējams izbaudīt to īpašo gaisotni un mistisko atmosfēru, kāda valda pilīs un muižās, ielūkoties noslēpumainajos pils gaņģos un citās būvēs, izvērtēt leģendu, stāstu un teiku neticamo ticamību. 25. oktobrī  iespēja iepazīties ar Aizputes novada muižām, tai skaitā ar četrām Kazdangas pagastā esošajām, vēstures pētnieka Jura Zviedrāna pavadībā - plašāka informācija www.visitaizpute.lv.

Kazdanga 25.oktobrī būs atvērta Leģendu nakts apmeklētājiem, bet šoreiz, esiet vērīgi, pasākuma vieta būs cita, tā nebūs Kazdangas pils, bet – Grota! Pasākums Grotā sāksies pulksten 20, bet, kā līdz tai nokļūt, Jums jāizvēlas pašiem – vai doties pa taisnāko ceļu - pa lielceļu bez pārsteigumiem, vai arī izvēlēties laikietilpīgāku un noslēpumaināku ceļu, dodoties uz Grotu pa parka taciņām.

Grotā Jūs gaidīs dažādas jautras aktivitātes! Ņemiet līdzi labu garastāvokli, jo smaids šajā reizē lieti noderēs!

Pasākums notiks parkā, tādēļ apģērbieties atbilstoši laika apstākļiem, ja ir – paņemiet līdzi kabatas lukturīšus vai citus gaismekļus, arī tie noderēs.

Būsiet gaidīti izbaudīt Leģendu nakts noslēpumus Kazdangas parkā! Uz tikšanos 25.oktobrī pulksten 20 Grotā, tautā sauktā arī Mērkaķbūdā!

Ilze Holštroma,
Kazdangas muzeja vadītāja

Pievieno komentāru

Aizputes novadā