Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Televīzija un fonds Ziedot.lv aicina uz labdarības akciju sirmgalvjiem

Fonds Ziedot.lv un Latvijas Televīzija, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, aicina uz labdarības akciju: 18. novembrī vairāki tūkstoši Latvijas sirmgalvju saņems šokolādes pastkartes – šokolādes tāfelītes, kuras iespējams nosūtīt adresātam pa pastu.

"Mūsu sirmgalvji ir Latvijas neatkarības veidotāji. Bez viņiem šodien mums nebūtu brīvas un neatkarīgas valsts. Diemžēl šodien tūkstošiem šo cilvēku dzīvo trūkumā un vientulībā. Sniedzot viņiem morālu un materiālu atbalstu vairāku gadu garumā, esam nonākuši pie skaudras atziņas: ja no vientulības varētu paēst, Latvijā nebūtu neviena izsalkuša sirmgalvja," atzīst fonda Ziedot.lv direktore Rūta Dimanta.

"Saldais šokolādes sveiciens būs mazs, bet priecīgs pārsteigums to cilvēku dzīvē, kuri reiz domāja par mūsu valsti, bet nu tai, iespējams, jūtas nevajadzīgi. Bet valsti taču veidojam mēs paši: ar domām, idejām un darbiem. Nebūsim vienaldzīgi ne svētkos, ne ikdienā, jo reizēm nepieciešams tik maz – labs vārds, smaids vai uzmanības apliecinājums," aicina LTV valdes loceklis Edgars Kots.

Lai šokolādes apsveikumus vientuļajiem sirmgalvjiem varētu nogādāt līdz 18. novembrim, Latvijas Televīzija un fonds Ziedot.lv līdz 14. novembra vakaram aicina ikvienu ieteikt kādu sev zināmu vientuļu cilvēku, kuru šokolādes sveiciens iepriecinātu Latvijas dzimšanas dienā.

Dāvanu saņēmēja adresi, kā arī šī cilvēka īsu raksturojumu, aicinām sūtīt uz e-pastu ltv@ltv.lv vai darīt zināmu pa tālruni 67289339.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā