Lai svētki izdotos, vajag palīgus 1

Linda Muceniece, Ance Tīmane, Dagnija Zitmane-Zihmane un Emīlija Feldmane ir Kazdangas Parka svētku brīvprātīgās organizatores. Līdz to norisei septembrī jāpagūst izdarīt ļoti daudz, tāpēc četrotne savā pulciņā aicina palīgus, lai visi kopā radītu brīnišķīgus svētkus par prieku sev un Kazdangas viesiem, raksta "Kursas Laiks".

Šoruden 5. septembrī Kazdangas Parka svētki notiks devīto reizi un tie plānoti lielāki nekā citkārt, jo svētku laikā notiks arī Kazdangas tehnikuma 85 gadu jubilejas absolventu salidojums. Pasākuma organizēšana sākas ar svētku programmas plānošanu un izstrādi. Meitenes kopā ar Kazdangas pagasta kultūras organizatori Inesi Birkenfeldi un Tūrisma centra vadītāju Māru Tīmani krustām šķērsām pārspriež plānotās svētku pasākuma programmas uzmetumu un dalās idejās par piedāvājuma papildinājumu.

Kādam jābūt brīvprātīgajam? “Galvenais – lai ir vēlme darboties un piedalīties. Pēc pagājušā gada pieredzes, mums ir svarīgi, lai cilvēks tiešām vēlas palīdzēt un ir motivēts. Nevis sēž malā un stāsta, ka viss ir slikti,” teic A. Tīmane.

Meitenes izskaitījušas, ka svētku laikā 5. septembrī kopā būtu vajadzīgi 16 brīvprātīgie palīgi. Ja skaita arī viņas, vēl vajadzīgi 12 cilvēki. Runājot par nelielo atsaucību, organizatores prāto, ka, iespējams, daudzus nobaidījis aicinājums pievienot motivācijas vēstuli. Tomēr tas nav tik nopietni, cik izklausās – “tur vajag tikai pāris rindiņās uzrakstīt, ka cilvēks tiešām vēlas palīdzēt, jo mums pagājušajā gadā bija situācija, kad cilvēki nāca tikai bonusu dēļ, ne palīdzēt”.

Tie, kuri vēlas palīdzēt, bet šaubās, vai viņiem pietiks laika, aicināti sazināties ar organizatoriem, un darbs viņiem atradīsies. “Piemēram, vecmāmiņas, kuras sēž mājās, var palīdzēt gatavot dekorācijas. Ja varētu mums veltīt kaut stundu dienā un palīdzēt ar dekorāciju izveidi – tas ļoti palīdzētu un tā palīgs sev nopelnītu biļeti.” Aicināti arī cilvēki, kuri var sniegt palīdzīgu roku pirms svētkiem, bet nevar to svētku laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Organizatori

Pieteikumu sūtīt uz kazdangasvin@gmail.com vai zvanīt pa telefonu 26681805!
Uz tikšanos 5.septembrī Kazdangā!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.27 13:02

Aizputes novadā