Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurzemes tūrisma asociācija aicina uz tūrisma gada balli "Lielais Jēkabs 2011"

25. novembrī jau astoto gadu Kurzemes Tūrisma asociācija pasniegs labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem savu augstāko gada tūrisma apbalvojumu – balvu Lielais Jēkabs. Pasākums norisināsies Talsos, Talsu tautas namā, informē organizatori.

Pasākuma pirmajā daļā būs laureātu apbalvošana, priekšnesumi Talsu kultūras pašdarbnieku izpildījumā, kā arī citi pārsteigumi. Par nopelniem tūrisma attīstībā apbalvojumi šogad tiks piešķirti 8 nominācijās:

1.Dižais kempings Kurzemē 2011;
2.Tūrisma dižā mājas lapa Kurzemē 2011;
3.Dižā dabas taka Kurzemē 2011;
4.Ražots Kurzemē 2011;
5.Dižā ekspozīcija Kurzemē 2011;
6.Dižais Kurzemes krodziņš 2011;
7.Dižais Kurzemes pasākums 2011;
8.Par dižo ieguldījumu tūrisma attīstībā Kurzemē 2011.

Pasākuma otrajā daļā notiks akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieku anketu izloze un dalībnieku apbalvošana ar projekta sponsoru piešķirtām balvām.

Galveno balvu, lidojumu ar gaisa balonu 2 personām no Jaunmoku pils pagalma, dāvās Latvijas lielākā un profesionālākā gaisa balonu pilotu apvienība - biedrība "Sporta klubs 99 gaisa baloni" www.balticballoon.lv un Kurzemes tūrisma asociācija. Plašu balvu klāstu veiksmīgākajiem akcijas dalībniekiem sarūpējuši Kurzemes reģiona tūrisma uzņēmēji. Balvu klāstā ir gan nedēļas nogales Kurzemes viesu mājās, viesnīcās un lauku mājās, gan dāvanu kartes aktīvās atpūtas uzņēmumos u.c.

Pasākuma noslēgumā viesi aicināti uz lustīgu balli, kurā par muzikālo noformējumu gādās grupas "Roja" solists Jānis.

Plašāka informācija un pieteikšanās pasākumam Kurzemes tūrisma asociācijā pa tālruni. 63322259; 20371650.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā