Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurzemes reģionā par labāko atzīst Gitu Ziemeli no Cīravas pasta nodaļas 11

AS "Latvijas pasts" organizētajā konkursā "Mans pastnieks 2018" noskaidrojis labākos pastniekus un pasta nodaļu operatorus katrā Latvijas reģionā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Danielsone.

Konkursā "Mans pastnieks 2018" kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 1686 uzņēmuma pastnieki vai pasta operatori, par kuriem kopumā saņemtas 8556 iedzīvotāju anketas.

Pastnieku konkurencē klienti par labāko Latgales reģionā atzinuši Lieni Cimbaļuku no Kārsavas novada Mērdzenes pasta nodaļas, Kurzemes reģionā - Skaidrīti Klismeti no Talsu novada Sabiles pasta nodaļas, Vidzemes reģionā - Tamāru Ļeonovu no Raunas pasta nodaļas, Zemgales reģionā - Aelitu Ikvilu no Jelgavas novada Nākotnes pasta nodaļas, savukārt Rīgas reģionā - Ilzi Kužumu no Rīgas 6.pasta nodaļas.

Savukārt labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Marija Čerņavska no Rēzeknes 4.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā - Gita Ziemele no Aizputes novada Cīravas pasta nodaļas, Vidzemes reģionā - Iveta Ozdoba no Madonas 1.pasta nodaļas, Zemgales reģionā Svetlana Štrobindere no Vecumnieku novada Skaistkalnes pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā - Olga Fedoruka no Olaines novada Jaunolaines pasta nodaļas.

Iedzīvotāji anketās novērtējuši gan pasta darbinieku profesionālās īpašības - atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas prasmes, laipnību, precizitāti un zināšanas, - gan īpaši izcēluši arī cilvēciskās īpašības. Klientu vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems balvas no "Latvijas pasta" un tiks godināti īpašos gada atskaites pasākumos katrā reģionā.

"Latvijas pastā" kopumā strādā gandrīz 4000 darbinieku, tostarp lielāko darbinieku grupu - aptuveni 3000 strādājošo - veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Cīrava

Par ko Gita, par dzeršanu darba laikā, par to ka vazajās darba laikā?

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 14:14

Cirava

Cilvēki paši balsoja par labāko. Darbu viņa dara perfekti. Ja nav ko labu uzrakstīt tad savas negācijas paturi pie sevis. Ja nav ko darīt labak aizej un paelpo svaigu gaisu.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 14:40

Vietējais

Tev, perfektais cilvēciņ, tas neko labu nedos - otru nosodot! Interesanti, ko pats esi izdarījis savā mūžā.
Cerams, ka nokaunēsies! Tas nebija gudri! Cīravnieki jau esot īpaši indīga un nenovīdīga tauta, īpaši tie,kuri ir perfekti,- bet dumji.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 22:15

Vija

Gita ir superīga un, ja kādai vai kādam kaut kas nepatīk, vispirms lai paskatās uz sevi. Un Gitai- neņem galvā, Cīravā ir daudz žultainu cilvēku.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 15:10

Jurïtis

Pilnībā piekrītu Vijai . Gita ir superīga. Jo sevišķi kad ierāvuse.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 16:09

Vietejais

Skaugjiem vienmer skaudiiis!!pamulkji

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 17:19

Vineta.

Apsveicu Gitu Ziemeli no Ciravas.Tu esi labākā .Ko citi saka vienalga lai tas rakstītājs parāda sevi ko prot.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 19:51

Artis

Prieks.....Un tos zultainos nav janem galvā...pasi tadi....ne sadi. ne tadi...

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 20:15

Saule

Gita ir ļoti labs cilvēks, darbinieks... tas ka ir bijuši varbūt gadijumi kad kaut kas nogajis greizi ir tikai cilvecigi... labi ka pretīgo komentāru īpašniekiem dzīvēs viss ir ideali... un tas ka iziet uz tualete darba laikā ir cilvēcīgi... jo Ciravas pasta tualetes nav zināšanai.... Gita prot uzklausīt , iesaka, laipni apkalpo... nebusim nejauki... priecāsimies... radīsim labo...

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.11 21:50

Inta

Tiešām prieks sveikt par darbu "cilvēku no tautas", citādi tā vien liekas, ka Cīravā ir tikai pagastam pietuvināti cilvēki, jo valsts svētku svinīgā pasākuma godināšana nu jau kuro gadu izvēršas par pašapdāvināšanos. Veiksmi Gitai arī turpmāk un turēt Cīravas pasta nodaļu augstā līmenī.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.12 08:27

Apvieno kā deputāti

Ja darbs traucē dzeršanai. Bet te viss ir ok.

pirms 8 mēnešiem, 2019.02.13 17:37

Aizputes novadā