"Kurzemes rallija 2014" norises laikā tiks slēgta satiksme atsevišķos reģionālo un vietējo autoceļu posmos

"Kurzemes rallija 2014" norises laikā līdz sestdienai, 30.augustam, uz sacensību laiku tiks slēgta satiksme atsevišķos reģionālo un vietējo autoceļu posmos Aizputes, Priekules un Nīcas apkaimē, informē "Latvijas Valsts ceļi".

Uz ceļiem tiks uzstādītas autovadītājus informējošās ceļa zīmes un nodrošināta satiksmes regulēšana.

Tāpat rallija laikā tiks atvieglota satiksme remontu posmā uz Liepājas šosejas no Kalvenes līdz Grobiņai. Šodien satiksme ar luksoforiem tiks regulēta sešos posmos, taču no plkst. 13 līdz 19, lai nodrošinātu raitāku remontposma šķērsošanu un organizētu satiksmi atbilstoši automašīnu plūsmai, šajos sešos posmos satiksmi organizēs satiksmes regulētāji. Sestdien, 30.augustā, satiksme visu dienu tiks regulēta ar luksoforiem. Remontposma šķērsošana prasa papildus aptuveni 35 minūtes laika, sastrēgumu gadījumā šis laiks var būt ilgāks.

Autobraucēju ērtībai tiks uzstādīti informatīvi plakāti ar norādītu apbraucamo ceļu caur Aizputi.

Šodien tiks slēgts autoceļš posmā no Ječiem līdz Rucavas-Bārtas ceļam. Savukārt sestdien, 30.augustā, tiks slēgti astoņi autoceļu posmi - no Sūnākšļiem līdz Vecpilij, no Vecpils līdz Stroķu acs ezeram, no Stroķu acs ezera līdz Liepājas šosejai, no Liepājas šosejas līdz Lejnieku mājām, no Gramzdas līdz Purmsātiem, no Purmsātiem līdz Paplakai, no Purmsātiem līdz Paplakai un no Priekules līdz Purmsātiem.

Autoceļi tiks slēgti jau no paša rīta, un satiksme tiks atjaunota ap plkst.17.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā