Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurzemes novada jaunatnes darbinieku apmācības un iedvesmošanas seminārs "Piemet garu!"

V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kas ir JSPA reģionālais sadarbības partneris apmācību rīkošanā LR Kurzemes plānošanas reģionā, Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros aicina pieteikties Kurzemes novada jaunatnes darbinieku apmācībām un iedvesmošanas semināram „Piemet garu!”.

Apmācību laikā tiks izmantotas neformālās izglītības metodes, lai apmācību dalībnieki iepazītu viens otru, uzzinātu par jaunatnes politiku Latvijā, kā arī kopīgi plānotu, kā attīstīt jauniešu politisko līdzdalību Kurzemes novadā.

Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību darbinieki un organizāciju pārstāvji, kuri strādā ar jauniešiem. Īpaši gaidīsim tos, kuri aktīvi ir iesaistījušies darbā ar jauniešiem – gan tos, kuri paši vada jauniešu organizācijas, gan tos, kuri palīdz jauniešu organizācijām darboties.

Seminārs notiks 2011. gada 27. - 29. oktobrī viesu namā „Ventaskrasti” (Ziru pagasts, Ventspils novads).

Apmācību mērķis – veicināt jaunatnes organizāciju un novadu pašvaldību sadarbību jaunatnes politikas plānošanā un īstenošanā Kurzemes reģionā.

Apmācību uzdevumi
1. Iepazīstināt ar izstrādāto Valsts jaunatnes politiku un tās īstenošanas iespējām Latvijā nacionālā, reģionālā un vietējā līmenī.
2. Saprast kopīgās un atšķirīgās iezīmes biedrību un pašvaldību darbā ar jaunatni.
3. Piedāvāt telpu un laiku izpratnes veidošanai un sadarbības modeļu izstrādei.
4. Atrast veidus, kā veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību novados.
Dalībnieku profils
1. Dalībniekiem ir pieredze darbā ar jauniešiem (jauniešu organizācijas vadītājs vai aktīvs tās pārstāvis, pašvaldības darbinieks, kurš strādā ar jauniešiem, jauniešu neformālās grupas vadītājs vai aktīvs tās dalībnieks u.c.).
2. Dalībniekiem ir pieredze projektu sagatavošanā un īstenošanā.
3. Dalībniekiem ir viedoklis par to, kā attīstīt jauniešu pilsonisko līdzdalību novados.
4. Dalībnieki pēc apmācībām ir gatavi sadarbībai starp vietējo pašvaldību un organizācijām, kas strādā ar jauniešiem.
5. Dalībnieki ir gatavi piedalīties apmācībās visas programmas laiku.

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv!

Neformālās izglītības apmācības vadīs:
Ilze Kļava - Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētāja, Saldus novada jaunatnes lietu konsultatīvās padomes priekšsēdētāja
Kaspars Liepa - biedrības „Zpoint” valdes loceklis.

Apmācības ir bezmaksas, vietu skaits ir ierobežots!

Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, bet ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācības notiks viesu namā „Ventaskrasti”, uz viesu namu var nokļūt ar sabiedrisko transportu. Informācija par nokļūšanu uz viesu namu tiks nosūtīta apmācību apstiprinātajiem dalībniekiem.

Lai pieteiktos semināram, aizpildītu pieteikuma anketu sūtiet līdz 2011. gada 19. oktobrim uz e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa faksu: 67336652, vai pasta adrese: Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, Šarlotes iela 1d, Rīga, LV – 1001.

Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā