Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Kurzemes atslēga 1" padomē ievēlēti divi jauni padomes locekļi 1

AS "Kurzemes atslēga 1" padomē ievēlēti divi jauni padomes locekļi - Ilgvars Jurjāns un Daiga Laganovska, liecina uzņēmuma paziņojums "Nasdaq Riga" biržai.

"Kurzemes atslēga 1" kārtējā akcionāru sapulcē notika 26.aprīlī, vēsta LETA.

Akcionāru sapulcē padomē tika atkārtoti ievēlēts Guntars Stekjānis, Rolands Līvmanis un Irēna Burve. Savukārt līdzšinējo padomes locekļu Jāņa Kārkliņa un Voldemāra Magones vietā padomē tika ievēlēts Ilgvars Jurjāns un Daiga Laganovska. Lēmums tika pieņemts ar nepieciešamo balsu vairākumu.

Padomes priekšsēdētājam tika noteikts mēneša atalgojums 228 eiro, padomes priekšsēdētāja vietniekam - 171 eiro un padomes locekļiem - 114 eiro katram.

Sapulcē arī tika apstiprināts akciju sabiedrības auditētais pārskats pēc stāvokļa uz 2018.gada 31.decembri, kā arī tika nolemts pērnā gada zaudējumus 74 275 eiro apmērā segt ar iepriekšējo periodu nesadalīto peļņu.

"Kurzemes atslēga 1" akcionāru sapulcē par revidentu šī gada pārskata auditam apstiprināja SIA "Revidentu birojs Gatis Sviklis Lāsma Svikle", turklāt audita revidentam tika noteikta atlīdzība 4000 eiro plus pievienotās vērtības nodoklis 840 eiro apmērā.

Uzņēmuma kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 918 144, no tām publiskās emisijas uzrādītāja akcijas ir 656 356, bet slēgtās emisijas vārda akcijas - 261 788.

"Kurzemes atslēga 1" pagājušajā gadā strādāja ar 1,795 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 2,5% mazāk nekā 2017.gadā, kā arī cietusi zaudējumus 74 275 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

"Kurzemes atslēga 1" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aizputes novadā