Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Kurzemes atslēga 1" akcionāru sapulcē pārvēlēs uzņēmuma padomi

Šodien notiks metālapstrādes uzņēmuma "Kurzemes atslēga 1" akcionāru sapulce, kurā paredzēts pārvēlēt uzņēmuma padomi, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

Akcionāru sapulce notiks plkst.15 uzņēmuma biroja telpās Kalvenes ielā 27, Aizputē, Aizputes novadā, vēsta LETA.

Akcionāru sapulce darba kārtībā ir valdes, zvērināta revidenta, padomes-revīzijas komitejas ziņojumu un 2018.gada pārskata apstiprināšanu. Tāpat akcionāri lems par 2018.gada zaudējumu segšanu.

Sapulcē paredzēta arī uzņēmuma padomes pārvēlēšana un atlīdzības noteikšana padomes locekļiem. Tāpat tiks ievēlēts zvērināts revidents 2019.gada pārskatam un tiks noteikta viņa atlīdzība.

Patlaban uzņēmuma padomē strādā padomes priekšsēdētājs Guntars Stekjānis, viņa vietnieks Voldemārs Magone un padomes locekļi Jānis Kārkliņš, Rolands Līvmanis un Irēna Burve.

Uzņēmuma kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 918 144, no tām publiskās emisijas uzrādītāja akcijas ir 656 356, bet slēgtās emisijas vārda akcijas - 261 788.

"Kurzemes atslēga 1" pagājušajā gadā strādāja ar 1,795 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 2,5% mazāk nekā 2017.gadā, kā arī cietusi zaudējumus 74 275 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

"Kurzemes atslēga 1" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā