"Kurzemes atslēga 1" akcionāri lems par uzņēmuma likvidāciju

Metālapstrādes uzņēmuma "Kurzemes atslēga 1" akcionāru ārkārtas sapulcē šodien tiks lemts par uzņēmuma darbības izbeigšanu, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".

"Kurzemes atslēga 1" sasaukusi ārkārtas akcionāru sapulci pulksten 15. Sapulce notiks sabiedrības biroja telpās Kalvenes ielā 27, Aizputē. Akcionāru sapulces darba kārtībā ir "Kurzemes atslēga 1" darbības izbeigšana un sabiedrības likvidatora noteikšana, vēsta LETA.

Tāpat akcionāri lems par kreditoru prasījumu pieteikšanas termiņa noteikšanu un uzņēmuma padomes locekļu atcelšana no amata.

Biržas "Nasdaq Riga" valde otrdien nolēma piemērot "Kurzemes atslēga 1" uzraudzības statusu.

"Kurzemes atslēga 1" uzraudzības statuss tiek piemērots atbilstoši "Nasdaq Riga" noteikumiem "Par finanšu instrumentu iekļaušanu un tirdzniecību biržas regulētajos tirgos", kas nosaka, ka birža uzraudzības statusu piemēro gadījumos, kad ir svarīgi piesaistīt tirgus dalībnieku uzmanību kādam nozīmīgam apstāklim attiecībā uz attiecīgo finanšu instrumentu vai tā emitentu.

Uzraudzības statusa piemērošana nepieciešama, lai piesaistītu tirgus dalībnieku uzmanību.

Uzņēmums ražo atslēgu un būvapkalumu izstrādājumus, mēbeļu furnitūru, metāla kalumus, būvkonstrukcijas, tehnoloģisko aprīkojumu, sniedz cinkošanas pakalpojumus.

Jau ziņots, ka "Kurzemes atslēga 1" šogad deviņos mēnešos strādāja ar 1,168 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,5% mazāk nekā 2019.gada deviņos, kā arī cietis zaudējumus 206 969 eiro apmērā, kas ir par 1,5 reizes lielāki nekā pērn deviņos mēnešos.

2019.gadā kopumā "Kurzemes atslēga 1" strādājis ar 1,681 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% mazāk nekā 2019.gadā, kā arī cietis zaudējumus 212 221 eiro apmērā, kas ir 2,9 reizes vairāk nekā 2018.gadā.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS "Kurzemes atslēga" (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA "Aizputes atslēgas" (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju.

"Kurzemes atslēga 1" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā