Kurzemē Līgo svētku brīvdienas uz ceļiem aizritējušas mierīgi

Laika posmā no 20. jūnija līdz 25. jūnija rītam Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki, strādājot pastiprinātā režīmā, veica kopumā 3773 alkohola pārbaudes, lai noskaidrotu, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā. Kurzemē aizturēti 11  autovadītāji, kas savus spēkratus vadījuši alkoholisko dzērienu ietekmē – 5 šādi gadījumi fiksēti Liepājas pusē,  četri Kuldīgā, pa vienam Saldū un Ventspilī, informē Valsts policija.

Konkrētajā laikā periodā reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums ar cietušo – 22. jūnijā ap plkst. 13:50 Aizputē, Atmodas ielā, braucot ar velosipēdu, 1954. gadā dzimusi sieviete kritusi un guvusi miesas bojājumus. Cietusī nogādāta slimnīcā Liepājā. 

Alkohola ietekmē policija Kurzemē aizturējusi arī kopumā 28 velosipēdu vadītājus, no tiem 5 Liepājā, 3 Ventspilī, 12 Talsu pusē, 2 Kuldīgā un 6 Talsos.

Savukārt par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu Kurzemē  sodīti 125 autovadītāji (43 Liepājā, 7 Ventspilī, 40 Talsos, 5 Kuldīgā un 30 Saldū).

Var uzskatīt, ka Kurzemes reģionā svētku brīvdienas uz ceļiem aizvadītas mierīgi, norāda policijā.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā