"Kursas Laika" abonēšanas akcijā virtuves kombainu laimē kazdandznieku Lūšu ģimene

“Kursas Laiks” abonēšanas akcijas izlozē virtuves kombainu laimējusi Andra un Valērijas Lūšu ģimene no Kazdangas. 6. jūlijā abi svinēs kāzu jubileju un saimnieka dzimšanas dienu, tāpēc sagadījies tā, ka jaunā sadzīves tehnika ir arī dāvana svētkos.

“Pārsteigums, ka esam laimējuši, bija ļoti liels! Mēs savu mūžu neko neesam vinnējuši!” teic V. Lūse. Kad “Kursas Laiks” devās laimētājiem pasniegt balvu, atklājās, ka tā kalpos arī kā dāvana lielos svētkos – 6. jūlijā pāris atzīmē gan abu 47. kāzu jubileju, gan A. Lūša dzimšanas dienu.

Lūšu ģimene ir uzticīgi “Kursas Laika” lasītāji, abi smej, ka šo laikrakstu lasa jau kopš “Ļeņina Ceļa” laikiem. Viņi avīzi pasūtina ik pa trīs mēnešiem un abonējot akcijas laikā, īpaši pie tā nav piedomājuši. “Jau zinām, ka neveiksies, tāpēc izlozēs nepiedalāmies un loterijas biļetes nepērkam,” smejas saimniece.

Kad “Kursas Laiks” pienāk pastkastītē, katrs to lasa pa savam – A. Lūsis sāk ar pēdējo lapaspusi, bet viņa sieva – ar pirmo.
Šobrīd abi ir pensijā, tomēr A. Lūsis joprojām strādā par elektriķi un dodas izsaukumos uz apkaimes iestādēm. “Ja ir kāda šmuce, tad ir jābrauc,” smejas elektriķis ar 50 gadu darba stāžu.

Savukārt viņa dzīvesbiedre visu mūžu bijusi dārzniece. Patika rušināties dobēs ir abiem, vasarās pāris dūšīgi strādā vairākos savos dārzos.

“Mēs audzējam visu, kas aug,” joko A. Lūsis un uzskaita: no kartupeļiem, burkāniem un sīpoliem līdz ogu krūmiem. Ģimene arī gatavo krājumus ziemai, tāpēc jaunais aparāts būs tieši laikā, lai palīdzētu virtuves darbos. Vai būs luste malt un blendēt, jautā “Kursas Laiks”. “Jā, protams!” vienbalsīgi teic laimētāji, tikko saņēmuši “Kursas Laika” dāvanu.

Aizputes novadā