Konkursam par labi strādājošiem bibliotekāriem nominēta arī Kalvenes pagasta bibliotekāre Inta Ruduka 2

Konkursam šogad saņemti vairāk nekā 60 pieteikumi par labi strādājošiem bibliotekāriem no visas Latvijas.

Kā informē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva, par daudziem bibliotekāriem saņemti vairāki pieteikumi. Visaktīvākie bijuši Vidzemes reģiona lasītāji.

Šogad tika gaidīti stāsti par Latvijas pagastu bibliotekāriem, kuri izceļas ar entuziasmu un radošumu, rūpēm par saviem lasītājiem, radošu nodarbju organizēšanu, mājīgas bibliotēkas vides radīšanu, laipnību un smaidu.

"Gaismas nesēja" balvai Kurzemes reģionā pieteikta Ventspils novada Popes pagasta bibliotēkas bibliotekāre Steidzīte Cīrule, Saldus novada Nīgrandes pagasta Kalnu bibliotēkas bibliotekāre Ieva Kalvāne, Aizputes novada Kalvenes pagasta bibliotēkas bibliotekāre Inta Ruduka, Talsu novada Valdgales pagasta bibliotēkas bibliotekāre Guna Smilgaine, Kuldīgas novada Kurmāles pagasta Priedaines bibliotēkas bibliotekāre Lāsma Veigelte, Kuldīgas novada Pelču pagasta bibliotēkas bibliotekāre Daina Girvaite un Skrundas vidusskolas bibliotēkas bibliotekāre Baiba Eversa.

Uzvarētāji tiks paziņoti aprīļa beigās. Balvu saņems viens bibliotekārs no katra Latvijas reģiona, tādējādi kopumā tiks apbalvoti pieci bibliotekāri. Balvas pasniegs "Lattelecom", "Emīla Gustava šokolāde", konditoreja "Moora" un "ABLV Charitable Foundation".

Jau ziņots, ka LNB Atbalsta biedrība aicina lasītājus un pagastu iedzīvotājus iesniegt stāstus un vēstules par bibliotekāriem - "gaismas nesējiem".

Konkurss "Pagasta bibliotekārs - gaismas nesējs" notiek jau astoto gadu. Tā ir iespēja atrast un izcelt darbīgus, radošus un pašaizliedzīgus bibliotēku darbiniekus. "Pagasta bibliotekārs - gaismas nesējs" ir lasītāju balva un atzinība savam bibliotekāram. Pateicoties konkursam, visa Latvija var uzzināt par aktīviem cilvēkiem pagastos, kuri palīdz uzlabot līdzcilvēku ikdienas dzīvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

fiksa

nu ruducene nav ta labaka biblotekare.diez kurs idiots vin pieteicis

pirms 7 gadiem, 2014.04.13 22:31

zinu

toties vinja straadaa jau cik ilgi tur..tas vien par kaut ko liecina

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 20:50

Aizputes novadā