Konkursa uzvarētāji atsakās no iespējas 5

(Papildināts ar būvuzņēmēja viedokli.) Nākamnedēļ Kalvenē sāksies kultūras nama remonts. SIA “Tebras būve”, kas uzvarēja konkursā, gan atteikusies no iespējas strādāt Kalvenē, tāpēc viņu vietā stāsies saldenieki.

Konkursa rezultāti tika apstrīdēti, tāpēc remontdarbi sāksies vēlāk nekā plānots, stāsta Kalvenes pagasta pārvaldes vadītājs Henrijs Junkarēns. Noskaidrojies, ka pretenzijām nav pamata, spēkā palikuši līdzšinējie rezultāti. Taču SIA “Tebras būve” atteikusies no iespējas, tādēļ strādās saldenieku firma, kas konkursā ieņēma otro vietu – SIA “Skorpions VS”.

Atteikuma pamatā ir finansiālā situācija, jo tiek izskatīta iespēja firmu likvidēt, stāsta SIA “Tebras būve” valdes loceklis Agris Zvagulis. Vēl firmai jāpabeidz objekts Pāvilostā, kur būvē Veselības un sociālo centru. Pēc objekta nodošanas nākamā gada sākumā uzņēmumā būs jālemj, kā tālāk rīkoties, atklāj A. Zvagulis. “Viss saistīts ar naudas plūsmu – darbi padarīti, bet nauda neienāk. Būs jādomā, ko darīt.”

Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons informē, ka pēdējās nedēļās, kad iesaistījušies būvuzņēmēji no SIA “Aizputes ceļinieks”, celtniecības darbi Pāvilostā sākuši ritēt raitāk. Jāatgādina, ka aptuveni pirms pusotra gada “Tebras būve” atdalījās no “Aizputes ceļinieka”.


Kalvenē ar celtniekiem panākta vienošanās, ka kultūras namā tiek nosvinēti Valsts svētki. Tūdaļ pēc tam varēs sākties iekštelpu remonts, stāsta Kalvenes pagasta pārvaldes vadītājs. Kultūras nama jumts nomainīts iepriekš, izmantojot naudu, ko pašvaldībām piešķīra, realizējot administratīvi teritoriālo reformu. Tagad remontam varēs izlietot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirtos 140 tūkstošus latu, programmu administrē Lauku atbalsta dienests.

Aptuveni sešu mēnešu laikā Kalvenē jāpaveic daudz – kultūras namam atjaunos sienas, griestus, grīdas, skatuvi un palīgtelpas, sakārtos arī elektroinstalāciju un kanalizāciju. Ziemā celtnieki padarīs iekšdarbus, fasādi savedīs kārtībā pavasarī, kad to ļaus laika apstākļi, par plāniem stāsta H. Junkarēns. Maijā kultūras namam Kalvenē vajadzētu būt kārtībā, rēķina pagasta pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

saulite

Nu, ne vienmēr... Bieži gadās, ka projektu rakstīšana ir "vaļasprieks"... :):) :)

pirms 10 gadiem, 2009.11.18 05:40

projekts

Par projektu rakstīšanu taču cilvēki naudu saņem. Kas tur tik ārkārtējs?

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 20:33

ruta

Daiga,zinu, ka tavs projekts par kultūras nama remontu (ELFLA finansējums)guva atbalstu, un darbi var sākties. Tikai žēl, ka pārvaldes vaditājs intervijā to nepiemin.Tā ir arī citviet.
Gudri vadītāji novērtē savu komandu!

pirms 10 gadiem, 2009.11.17 16:59

Aizputes novadā