Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa kārtībā labiekārtos piecus daudzdzīvokļu namu pagalmus

Lielās talkas organizatori trešo reizi izsludinājuši konkursu, kura laikā noskaidros piecus Latvijas daudzdzīvokļu namu pagalmus, kurus paredzēts labiekārtot, sadarbojoties ar iedzīvotājiem, kā arī valsts un pašvaldību institūcijām, informē Lielās talkas administratore Andra Miklucāne.

Konkursā, kurā ikviens daudzdzīvokļu namu pagalma iedzīvotājs līdz 23.oktobrim var iesniegt savu pieteikumu, tiks izvēlēti pieci pagalmi, kuriem Lielās talkas organizatori sadarbībā ar piesaistītajiem sponsoriem, atbildīgajām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nozaru ekspertiem izstrādās labiekārtošanas plānus un kopā ar pagalma iedzīvotājiem Lielās talkas dienā sāks reālus sakopšanas darbus.

Savu pagalmu sakopšanai var pieteikt ikviens Latvijas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs, kas sava pagalma labiekārtošanas procesā spēs uzņemties līdera lomu – iesaistīs kaimiņus, cieši sadarbosies ar organizatoriem un citādi palīdzēs projekta veiksmīgai realizācijai.

Lai piedalītos konkursā, pieteikums ir jāsaskaņo ar vismaz daļu no daudzdzīvokļu mājas kaimiņiem, kuri arī apliecinātu savu līdzdarbošanos pagalma labiekārtošanā. Pieteikumā jāiekļauj informācija par pašreizējo pagalma stāvokli, kā arī iedzīvotāju vēlmes pagalma labiekārtošanā.

Pieteikums līdz 23.oktobrim jānosūta uz e-pastu andra.miklucane@talkas.lv.

Konkursa pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija, un priekšroka tiks dota tiem pagalmiem, kur iedzīvotāju aktivitāte un līdzdarbošanās būs visaugstākā. Konkursa rezultāti un labiekārtošanai izvirzītie pagalmi tiks paziņoti novembrī.

Lielās talkas pagalmu sakopšanas un labiekārtošanas projekta mērķis ir mudināt Latvijas iedzīvotājus iesaistīties savas apkārtējās vides uzlabošanā un kopīgiem spēkiem radīt atpūtai piemērotu vidi pašlaik daudzviet izdemolētajos un pelēkajos daudzdzīvokļu namu pagalmos.

To labiekārtošana notiks sadarbībā ar profesionāliem ainavu arhitektiem, arhitektiem, dārzniekiem, galdniekiem, augstskolu studentiem, pasniedzējiem, pašvaldībām un namu īpašniekiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā