Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa "Droša skola 2011" galvenās balvas ieguvējs – Cīravas arodvidusskola

1. jūlijā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) telpās, Rīgā, izglītības ministrs Rolands Broks pasniedza projekta “Droša skola” galveno balvu Cīravas arodvidusskolai.

Lai aktīvi iesaistītu profesionālās izglītības iestādes darba drošības jautājumu risināšanā, tika izsludināts konkurss „Droša skola 2011”. Tā mērķis ir izvērtēt profesionālās izglītības iestāžu labo praksi darba aizsardzības un darba vides jomās. Tas arī ļauj novērtēt, izprast un izskaidrot audzēkņiem droša darba apguves un izpildījuma prasības, mazinot negadījumu skaitu mācību vietās. Darba aizsardzībā izglītoti jaunieši gūs arī mazāk traumu darba vietās.

"Droša skola 2011" balvas izvērtēšanā projekta "Droša skola – drošs darbs" ietvaros no 2011. gada 1. jūnija līdz 20. jūnijam tika saņemti 13 Latvijas profesionālo izglītības iestāžu pieteikumi. Skolas tika izvērtētas pēc trim parametriem: audzēkņu panākumi elektroniskās darba aizsardzības spēlē portālā prakse.lv, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību organizētā konkursa „Profs” rezultāti, kā arī skolu pašvērtējuma anketas.

Galvenā balva piešķirta Cīravas arodvidusskolai. Cīravas arodvidusskola balvā saņēma A/S Severstaļlat dāvināja sertifikātu par 50 apģērbu komplektu iegādi ar skolas logo, Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācijas (MASOC) ielūgumu uz izstādes EMO Hanover 2011 apmeklējumu 1 personai, Drošas braukšanas skola sumināja uzvarētājus, piešķirot Drošas braukšanas kursus 3 personām, bet Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība dāvināja grāmatu komplektu Darba aizsardzībā.

Pateicības balvas piešķirtas Ogres profesionālajai vidusskolai, Liepājas Valsts tehnikumam un Daugavpils 1. arodvidusskolai. Balvās skolas saņēma Atzinības rakstu, A/S Severstaļlat sertifikātus par 30 apģērbu komplektu iegādi ar iestādes logo, ielūgumus uz izstādes EMO Hanover 2011 apmeklējumu 1 personai, kā arī grāmatu komplektu no LBAS Darba aizsardzībā.

Atzinības rakstus par dalību un LBAS grāmatu komplektus pasniedza Daugavpils celtnieku profesionālai vidusskolai, Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolai, Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikumam, Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma profesionālajai vidusskolai, Malnavas koledžai, Rīgas 3. Arodskolai, Rīgas tehniskai koledžai,  Rīgas Valsts tehnikumam, Saldus profesionālajai vidusskolai.

Biedrība „Jauniešu konsultācijas” sadarbībā ar TELE2 pasniedza atzinības rakstus par izciliem rezultātiem e-datorspēles darba drošībā 2011. gadā – pirmās vietas ieguvējiem un AAS „Gjensidige Baltic” dāvanas ieguvējiem - nelaimes gadījumu apdrošināšana 2011./2012. mācību gadam par kopējo apdrošinājuma summu 150 000 latu vērtībā - Saldus Profesionālajai vidusskolai un tās audzēkņiem: Andrim Kaminskim, Edijam Hānbergam, Kārlim Dobelim. Otrās vietas ieguvēji saņem atzinības rakstu un dāvanas no LBAS un TELE2 - Cīravas arodvidusskolai un tās audzēkņiem: Matīsam Zēvaldam, Lāsmai Stonei, Andim Vamzim.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā