Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

KNAB izsludina videoklipu konkursu jauniešiem; uzvarētājam tiks 150 lati

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izsludinājis korupcijas novēršanas tēmai veltītu videoklipu konkursu jauniešiem, informē KNAB pārstāvis Andris Vitenburgs.

Videoklips var būt gan kā aicinājums vērsties pret korupciju, gan kā spilgts korupcijas seku atainojums un nosodījums, gan kā pozitīvs vēstījums, kādai būtu jābūt godprātīgai valsts amatpersonai, paskaidro Vitenburgs.

Konkursa mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju ar radošiem līdzekļiem paust savu nosodošo attieksmi pret korupciju, veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām un aicināt aktīvi iesaistīties tās izskaušanā.

Jauniešu konkursa darbus KNAB izmantos korupcijas novēršanas pasākumu realizācijā, uzrunājot valsts amatpersonas.

Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 21 gadam. Dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus 30-50 sekunžu garus videoklipus. Tiem jābūt viena autora vai autoru grupas oriģināldarbiem, kas iepriekš nav bijuši publiski izplatīti un eksponēti. Darbus var iesūtīt līdz 21. novembrim.

Lai noteiktu labākos darbus, KNAB komisija vērtēs to oriģinalitāti, vēstījuma emocionālo spēku, mākslinieciskumu un tehnisko izpildījumu.

Pirmās vietas ieguvējs saņems balvu 150 latu apmērā, otrās vietas 100 latu apmērā, trešās vietas ieguvējs – 70 latu apmērā.

Uzvarētājus apbalvos 9. decembrī Starptautiskajai pretkorupcijas dienai veltītā pasākuma laikā. Uz noslēguma pasākumu tiks uzaicināti trīs labāko videoklipu autori, kā arī citi atzinību guvušo darbu autori.

Nolikums un pieteikuma anketa.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā