Kažokzvēru audzētavas likteni Aizputes pagastā izlems šomēnes 9

"Pašlaik gatavoju gala ziņojumu publiskās apspriešanas rezultātiem par SIA "Rairoda" ieceri Aizputes pagasta īpašumā "Bērzi" būvēt ūdeļu audzētavu," laikrakstu informē Aizputes novada Būvvaldes vadītāja Ineta Butāne.

Iedzīvotāji, iepazīstoties ar būvniecības ieceres materiāliem, savus ierosinājumus un priekšlikumus, aizpildot anketas, varēja iesniegt līdz 22. septembrim.

"Ziņojums tiks nodots Attīstības komitejas deputātiem, kuri šonedēļ izlems – atbalstīt vai neatbalstīt ūdeļu audzēšanas biznesa paplašināšanu novadā," paskaidro I. Butāne. "Pēc tam šis jautājums tiks skatīts šā mēneša Aizputes novada domes sēdē," stāsta Būvvaldes vadītāja.

Saistībā ar kažokzvēru biznesa iecerēm šonedēļ Liepājas apkaimē plānots vēl viens vērienīgs pasākums. Pāvilostas novada Vērgales pagasta īpašumā "Ceļmalnieki", kur atrodas zvēraudzētava AS "Grobiņa", 24. oktobrī no pulksten 10 līdz 14 notiks publiska atvērto durvju diena, kuru organizē Latvijas Zvēraudzētāju asociācija (LZA). Par to "Kursas Laiku" informē projekta vadītāja Aija Liepiņa. "Rīkojot atvērto durvju dienu šā biznesa pārstāvjiem ir vēlme mazināt iedzīvotājos mītus un stereotipus par šo nozari," norāda A. Liepiņa.

Plašāk lasiet laikraksta "Kursas Laiks" 22. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Hmm...

Attopieties, cilvēki mīļie, kamēr ir laiks! Vakar bija Bez Tabu sižets, agrāk arī bijuši neskaitāmi- mušas, smakas, putni, izbēguši zvēriņi, notekūdeņi... Jūsu dzīves vietas tiks sagandētas neatgriezeniski. Pavaicājiet tiem, kuri dzīvo tādām blakus.

pirms 6 gadiem, 2014.10.22 20:46

zinātājs

Ko tu vispār zini par ūdelēm-cena ir pietiekoši liela par ādu,lai katrs saimnieks taisītu žogu kur netiek viņas ārā,un runas par smirdoņu,mušām un putniem ir galīgi garām,tas viss priekšstats jums vēl palicis no lapsu fermām jo tur protams ir smirdoņa.

pirms 6 gadiem, 2014.10.22 21:01

Hmm...

ne-zinātājam...
man tāda ir tuvumā... tā ka zinu tik labi, ka riebjas!

pirms 6 gadiem, 2014.10.22 21:35

zinātājs

Ko lai saka-baigi sū..īgs saimnieks tai fermā tev blakus!!! Pie attīstītiem Dāņiem gan tā nenotiek...

pirms 6 gadiem, 2014.10.22 22:12

Ūdele

Ja nu kāds domā, ka solījumi kritīs makā, tas ir vismaz naivi. Sāksies bizness, viss aizmirsīsies- i par vidi, i labajām algām. Starp citu Grobiņa NVD mājas lapā dikti pieticīgu aldziņu zvērkopējiem solīja...
Par iepriekšminēto- cik tad ir to dāņu fermu? Mūsu pašu bāleliņi bliež jaunas augšā un nospļauties viņiem uz kādu tur protestēšanu.
Es nemaz te nepieminu ētisko pusi.

pirms 6 gadiem, 2014.10.23 11:16

Es

Es esmu pret dzīvnieku dīrāšanu. Pie mums cilvēks var izdzīvot bez pūkainīša ģērēšanas. Gribēju Liepājā nopirkt mēteli, pārdevēja man kā lielu plusu reklamēja īstās ādas apkakli. Viņa nesaprata, ka tas mani atbaida. Nenopirku to mēteli par 270EUR. Baigi foršais bija, bet apziņa, ka staigāju ar dzīvnieka līķīti ap kaklu, man nepatīk. Tā lūk. Mīlu savu tuvāko.

pirms 6 gadiem, 2014.10.25 11:54

ūdelite

Ko nu ,melo? Tev tak, nauda pietruka!

pirms 6 gadiem, 2014.10.25 14:37

Zinātājs

Par 270 eur var tik mākslīgu kažokādu nopirkt

pirms 6 gadiem, 2014.10.26 16:48

Līdzjutēji

Attopaties un nesagandējiet dzīvi sev un saviem bērniem.Mums arī stāstija kad Ploocē būšot pati labākā ferma ar ūdelēm.Bet kā ir faktiski tas ir kaut kāds ārprāts.Smakas ,mušas,caurejas kas vasarā apceļoja visu ciemu.

pirms 6 gadiem, 2014.11.14 16:40

Aizputes novadā