Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kazdangas pamatskola kā pilotskola kompetenču izglītības ieviešanā ir soli priekšā pārējām 8

Māteru Jura Kazdangas pamatskola kā pilotskola jau aktīvi strādā ar kompetenču pieeju mācību darbā. Liela daļa pedagogu veikuši apmācību un apgūto metodiku liek lietā. Skolas direktores vietniece izglītības jomā Agrita Zundovska norāda: “Mēģinām stundās realizēt to, kas būtu pēc jaunā modeļa jādara. Principā daudz ko jau darām un esam darījuši, bet šobrīd vairāk ir jāliek akcenti uz to, kas iepriekš nav ticis izcelts.”

Šajā mācību gadā Kazdangas pamatskolā zinības apgūst 121 skolēns. Lielākoties tie ir vietējie bērni no Kazdangas un tuvākās apkārtnes, bet ir arī skolēni no kaimiņu – Kuldīgas – novada. A. Zundovska vērtē, ka audzēkņu skaits ir labs un gana stabils. Vairāk nekā 100 bērnu garantē pietiekamu finansējumu, lai nodrošinātu skolas optimālu un veiksmīgu darbību. Piemēram, teju katrā klasē ir pieejams portatīvais dators, projektors. Tehnoloģijas tiek izmantotas mācību procesā, skolēniem parādot, kā viedierīces izmantot lietderīgi, apgūstot konkrēto mācību vielu.

Plašāk par Kazdangas pamatskolu lasiet "Kursas Laika" 31. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Tētis

Un Aizputes vidusskola kā vienmēr pašapmierinātībā jau guļ ziemas miegu...

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.05 16:08

Aizpute

Kāds sakars?

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.06 13:32

Mamma

Kārtējais "speciālists" ! Šaubos vai tai Kazdangā kaut ko savādāk māca, kā pārējās skolās.

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.07 19:02

mika

ja macibas ir augsta limeni bet bernu nezeliba sava starpa ari augsta kur skolotaji piever acis

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.05 19:23

Pag,

ja jau tā ir pilotskola, vai nevajag piedomāt arī par lidlauka būvniecību, Varētu piesaistīt Eiropas naudu un pa kluso uzvārīties...

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.06 08:31

ups

.... tātad visu laiku bija NEkompetenču izglītība? !

pirms 8 mēnešiem, 2019.11.06 11:22

Aizputes novadā