Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kazdangas pagasta pārvaldes ēkai nomaina logus

“Žēlīgs skats jau te bija, vietām stikli krita ārā,” tā par Kazdangas pagasta pārvaldes ēkas vecajiem logiem izsakās pārvaldes vadītājs Juris Moisejs. Zālē logi mainīti iepriekš, taču pārējai ēkas daļai bijuši nepieciešami remontdarbi, vecos logus aizstājot ar jauniem.

Pašvaldība mēģinājusi startēt projektu konkursā, lai rastu līdzekļus ēkas siltināšanai, kas iekļauj arī logu nomaiņu, taču atbalsts projektam nav saņemts. Tad nu bijis jāmeklē pašu budžetā līdzekļi, lai līdz jaunajai apkures sezonai situāciju labotu.

Veco logu un ārdurvju nomaiņai iztērēts aptuveni septiņi tūkstoši latu. Darbus paveicis individuālā darba darītājs no kaimiņu – Laidu – pagasta Imants Goldingers.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā