Kazdangas jaunā tūrisma speciāliste Kristīne Vītola lolo Napoleona cienīgus plānus 1

Kazdangas tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Kristīne Vītola šajā amatā ir no vasaras sākuma, stājoties iepriekšējās vadītājas Māras Tīmanes vietā. K. Vītola pirmo darba sezonu tūrisma jomā raksturo kā karstu – sākusi strādāt pašā aktīvākajā laikā.

TIC vadītāja, rādot šoruden padarīto Kazdangas pilī, vairākkārt piemin M. Tīmani: “Viņa aizsāka, es tagad vai nu lietas pabeidzu, vai turpinu.” Šoruden pabeigts radošo darbnīcu telpas remonts. “Kaut kā iegājies, ka telpu sauc par radošo laboratoriju, bet varbūt atnāks cits nosaukums,” saka K. Vītola, rādot tās jauno noformējumu.

Remonts, ko organizēja par budžeta līdzekļiem, beidzies septembrī. “Tuvinājām telpas iekārtojumu, lai rastos noskaņa kā virtuvē, piedomājot pie dizaina, lai izskatās kā pilī, piešķirot senatnīgumu. Mēbeles, kuras ir slīpētas, skrāpētas un krāsotas tā, lai izskatās senas un iederas pils atmosfērā, ražoja tepat – “Aizputes mēbelēs”.

Nākamā gada budžetā ieplānots sagādāt saimes galdu, bet esošie garie soli paliks, tikai iegūs citu krāsu. Pašreiz tiek izmantoti vairāki parastie galdi. Vēl pilij vajadzētu sataisīt logus un radiatorus, lai telpās turētos siltums.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 22. novembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Viesis

Lai izdodas! Cik zinu, radošā laboratorijas nosaukums saistīts ar to, ka tas atrodas bijušajā ķīmijas kabinetā - laboratorijā.

pirms gada, 2018.11.27 19:04

Aizputes novadā