Kazdangā visas dienas garumā svinēs Parka svētkus

Sestdien, 5. septembrī, Kazdangā visas dienas garumā būs Parka svētki, kas vakarā noslēgsies ar balli grupas "Galaktika" vadībā.

Sestdien, 5. septembrī, pulksten 10 pie kultūras centra ar amatnieku un mājražotāju andeli sāksies Parka svētki. Pulksten 12 sāksies veloorientēšanās ģimenēm “Pasakains piedzīvojums Kazdangas muižas parkā” (reģistrēšanās no pulksten 11 pie Kazdangas pils).

No pulksten 12 līdz 17 ezerā orientēšanās ar katamarāniem. Dalības maksa – trīs eiro stundā, izklaides brauciens ar katamarānu – pieci eiro stundā. Pulksten 13 uz pils balkona pūtēju orķestra “Kazdanga” koncerts. Pulksten 14 pie bibliotēkas  Hennas darbnīca (maksa – viens līdz pieci eiro), pie kultūras centra –  jautrības un piedzīvojumi bērniem kopā ar indiāni un Parka peli.

Pulksten 15 kultūras centrā muzikāla stāstu pēcpusdiena “5 Minūtes sev” ar mūziķi un dzejnieku Mārtiņu Bergmani (“Lustīgais Blumīzers”). Pulksten 17 kultūras centrā koncertā ansamblis no Bauskas “Ziņģes brāļi”. Pulksten 18.30 pie pils orientēšanās pasākumu apbalvošana.

Pulksten 19 pie pils “Greentrials Bike Tour” BMX paraugdemonstrējumi.

No pulksten 20 līdz pusnaktij kultūras centrā balle ar grupu “Galaktika”. Vietu skaits ierobežots! Biļetes par pieciem eiro iepriekšpārdošanā var iegādāties Kazdangas pagasta pārvaldes kasē. Galdiņu var rezervēt pa tālruni 26681805.

Bibliotēkā skatāma Māra Grīvas izstāde “Noslēpumainā Kurzeme”, bet kultūras centra foajē Māra Grasmaņa fotogrāfiju izstāde “Dejotprieks”. Muzejs apmeklētājiem būs atvērts no pulksten 10 līdz 17.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā