Kazdangā var izmēģināt iegādātos katamarānus 3

Kazdangā jebkurš interesents var doties braucienos pa Dzirnavu dīķi ar katamarāniem vai izpētīt apkārtni, minoties ar velosipēdu, "Kursas Laiku" informē tūrisma speciāliste Māra Tīmane.

Šo iespēju sniedz Liepājas rajona partnerības un Lauku atbalsta dienesta atbalstītais biedrības "Kodols" "Leader" projekts. 

"Šī jau bija trešā reize, kad sniedzām šo projektu. Mēģinājām tik ilgi, kamēr atbalstīja," prieku neslēpj M. Tīmane. "Iegādāti ir divi no trīs paredzētajiem katamarāniem, peldvestes un 11 velosipēdi: trīs pusaudžu divriteņi, astoņi – pieaugušo," stāsta M. Tīmane, kura arī ir biedrības "Kodols" pārstāve. Īpaši liels pieprasījums pēc braucamajiem ir nedēļas nogalēs, kad brīvāks laiks ir gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī Kazdangu apmeklē viesi.

"Transporta līdzekļus izklaides vajadzībām, atpūtai vai kādiem nelieliem pasākumiem iespējams izīrēt par ziedojumiem," uzsver biedrības pārstāve. Ziedojums par velosipēdu izmantošanu ir noteikts viens eiro stundā, bet ne vairāk kā septiņi eiro diennaktī, par katamarānu izmantošanu četri eiro stundā. "Ziedojums ir simbolisks, lai mēs spētu veikt braucamo apkopi, nepieciešamības gadījumā nomainītu kādas detaļas – tas viss maksā," saka M. Tīmane.

UZZIŅAI
Braucamo noma iespējama, iepriekš vienojoties pa tālruni 29103813 (Māra) vai 28616717 (Ilze).
Ziedojums par velosipēdu izmantošanu 1 eiro stundā, bet ne vairāk kā 7 eiro diennaktī.
Ziedojums par tandēma izmantošanu 2 eiro stundā.
Ziedojums par katamarānu izmantošanu 4 eiro stundā.
Inventārs tiek izsniegts no plkst. 8 līdz 20.
Inventārs NETIEK izsniegts personām, kas ir alkohola reibumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

prieks

tad, iespējams, neņems atpakaļ...

pirms 6 gadiem, 2014.07.21 20:04

Anonims

Zvanījām uz katemarānu nomu - neviens neceļ, gaidījām vairak ka 2 stundas un pie katamaraniem ta ari netikām.

pirms 2 gadiem, 2019.05.06 16:08

Aizputes novadā