Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kazdangā saka paldies par nesavtību

Valsts svētku dienā teica paldies cilvēkiem, kuri dažādos veidos atbalstījuši Kazdangas pagastu. Apsveiktie ne tikai godprātīgi dara savu darbu, bet nežēlo arī materiālos līdzekļus un savas sirds dāsnumu Kazdangas labā, stāsta pagasta pārvaldes vadītājs Juris Moisejs.

Pateicību saņēmusi pensionēto aptiekāru Pucenu ģimene, kā arī Anita Jurēviča un Rakele Moreno, informē kultūras centra vadītāja Baiba Valdmane. Paldies svētku reizē teikts arī SIA “Elpa” pārstāvim Gundaram Sisenim un SIA “Winge ceļi” pārstāvim Pēram Vingem.

Pateicība izteikta vairākām ģimenēm – Arājiem no ZS “Dzintarnieki”, Bērziņiem no piemājas saimniecības “Spruģi”, Podniekiem no ZS “Podnieki”, Kalniņiem no ZS “Prāvāji”, kā arī Jonku ģimenei no SIA “Pilskoks”.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā