Kazdangā notiks parka svētki

Ar Kazdangas pūtēju orķestra un Suitu vīru ansambļa koncertu, kā arī amatnieku un gardēžu tirgu 6. septembrī pulksten 10 sāksies tradicionālie Kazdangas Parka svētki, informē tūrisma centra vadītāja Māra Tīmane.

Visas dienas garumā kultūras iestādēs varēs apmeklēt arī izstādes, piemēram, izstādi "Bite kā brīnums" bibliotēkā, bet medību trofeju izstādi – kultūras centrā. Varēs iesaistīties arī rakstīšanas akcijā pie akmens tilta ar devīzi "Ieraksti Kazdangu sajūtās". Sportisko aktivitāšu cienītāji varēs piedalīties pieccīņā pludmales volejbolā, par maksu spēlēt peintbolu, šaut ar loku, vērot skijoringa sporta kluba "AZ Kazdanga" moto braucienu.

Ikvienam ir iespēja piedalīties arī tematiskajā ērmotajā gājienā pār tiltu, kas sāksies pulksten 13. "Godinot Edgara Liepiņa piemiņu un iezīmējot āksta un traģiķa 85 gadu jubileju, aicinām veidot ērmoto gājienu un šķērsot Kazdangas akmens tiltu ērmotā, īpatnējā vai dīvainā gaitā. Pasmejies par sevi pats!", aicina M. Tīmane.

Notiks arī spēkavīru sacensības Užavas gaumē, kur varēs sacensties gan zābaku mešanā, gan sievu turēšanā, iespējams, pārspējot pat iepriekš uzstādītos rekordus. Sieva var nebūt paša sieva un vispār sieva, piebilst organizatore.

Pulksten 20 – svētku koncerts, bet pulksten 22.30 sāksies balle. Ar visu pasākuma programmu var iepazīties mājaslapā www.kazdangaspils.com.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā