Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kazdangā notiks Parka svētki

Sestdien, 6. septembrī, pulksten 11 Kazdangā sāksies Parka svētki. Līdz vēlam vakaram ikviens varēs iesaistīties atraktīvās nodarbēs vai arī vērot citu priekšnesumus un darbošanos. Vakarā notiks izdancošanās ballē “dzīvās” mūzikas pavadījumā.

Piedāvās atrakcijas

Svētki sāksies ar gājienu no Līgo laukuma, pēc tam pusdivpadsmitos pie Kazdangas pils tiks teiktas svētku atklāšanas uzrunas, informē kultūras darba organizatore Liene Ore.  

Divpadsmitos laukumā pie kultūras centra un tā apkārtnē darbu sāks amatnieku tirdziņš, būs apskatāma floristikas kompozīciju izstāde. Pusvienos ar stundu garu programmu pie Kazdangas pils uzstāsies Aizputes un Tadaiķu vidējās paaudzes deju kolektīvi. Paralēli tam notiks vizināšanās zirga pajūgā un vēl nebijis atraktīvs pasākums – “Manteifeļa dārgumu meklējumos.” Būs arī radošās darbnīcas un bufete.

Pulksten pusdivos sāksies Kazdangas folkloras kopas uzvedums, bet pulksten 14 paredzēta Dienvidkurzemes reģionālās medību trofeju izstādes “Dienvidkurzeme  2008” noslēgums. Šajā laikā notiks arī radiovadāmo mašīnu sacensības kultūras centra zālē un atrakcijas visai ģimenei pie kultūras centra.

Būs koncerti un salūts

No trijiem līdz pusčetriem skanēs Aizputes bērnu popgrupas koncerts pie kultūras centra. Pulksten četros kultūras centrā sāksies Dunalkas amatierteātra izrāde “Trīnes grēki”.

No sešiem līdz deviņiem vakarā būs disenīte bērniem. Pusdesmitos sāksies svētku salūts. “Tik liels salūts kā Rīgā Kazdangā nebūs, bet tas būs skaists,” sola Tūrisma informācijas centra vadītāja Māra Tīmane.

Svētku noslēgumā visi aicināti uz balli, kurā muzicēs grupa no Ventspils “Jūrkant”. Ieejas maksa – divi lati. Pārējie pasākumi apmeklētājiem pārsvarā būs bez maksas, pateicoties Kazdangas pagasta padomes, “SEB bankas”, SIA “Elpa”, AS “Latvijas finieris”, SIA “Winge”, ZS “Jaunkalni”, SIA “Ozolāji”, Priekules maizes ceptuves, “66 North Baltic” un ZS “Podnieki” finansiālajam atbalstam. 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā