Kazdangā notiks jauniešu radošā un profesionālā nometne topošajiem apkalpojošās sfēras profesionāļiem

No 19. līdz 21. septembrim Kazdangā notiks jauniešu radošā un profesionālā nometne topošajiem apkalpojošās sfēras profesionāļiem, informē Aizputes novada domes Attīstības nodaļas projektu vadītāja Biruta Konrāde.

Nometnes dalībnieki jaunietes vecumā no 16 līdz 22 gadiem (prioritāte - mācības ir saistītas ar apkalpojošo sfēru). Dalībnieces ir no Aizputes novada un Rīgas. Pirms nometnes jaunietes iepazīsies ar Kazdangu un tās kultūrvērtībām.

Nodarbības notiks Māteru Jura Kazdangas pamatskolā. Tajās runās gan par galda kultūru, galda klāšanu, etiķeti un starptautisko virtuvi. Notiks meistarklases "Vidusjūras virtuve: tūrisma ceļojums pa Valensiju", "Šokolādes svētki", "Starp Vidusjūru un Āziju".

Notiks konference "Kā iegūt NVQ sertifikātu?" (National Vocational Qualification).
Lektores Benedikta Bruce (Lietuva) un Mamen Marin - Valensija (Spānija).
Nodarbības notiks latviešu valodā un angļu valodā ( tiks nodrošināts tulkojums). Projekta vadītāja Rakele Moreno.

Nometni  organizē biedrība "Kopienas Attīstības Centrs (KAC)" sadarbībā ar Aizputes novada domi, kas ir projekta līdzfinansētājs.

Projektu "Aktīvs un radošs dzīvesveids bērnu un jauniešu ar garīgās attīstības traucējumiem un senioru dzīves kvalitātes uzlabošanai un veicināšanai Kurzemes reģionā" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā