Kazdangā būs tikšanās ar psiholoģi

Aizputes novada Mūžizglītības centrs aicina iedzīvotājus 21.augustā plkst.17 Kazdangā, Kazdangas pils zālē, uz sarunu ar psiholoģi, grāmatas "Ceļš pie sevis” autori Kristīni Maku. Sarunas tēma – "No sirds uz sirdi".

Savā dzīvē mēs esam saskarē ar visu - ar sevi, ar citiem, ar dabu, ar notikumiem. Katra sastapšanās atstāj nospiedumu sirdī, katra sastapšanās liek mūsu sirdij pukstēt kādā īpašā ritmā. Un pat tad, kad mēs visu aprēķinām ar prātu un pieejam tīri lietišķi, tas tik un tā ir bijis brīdis, kad mūsu sirds ir bijusi klāt - atšķirība viena - vai mēs to apzināmies vai ne.

Un ja saredzam to, ka mūsu sirds piešķir ritmu mūsu pasaulei - un tur notiek visa mūsu dzīve -atliek ieklausīties - kā pukst mūsu sirds, atliek sajust - kā pukst sirds mūsu partnerim, bērnam, kaimiņam, kolēģim, sunim, kaķim un pat mūsu zemei.

Savukārt 17.septembrī plkst.17 Aizputē, pirmsskolas izglītības iestādes "Pasaciņa" telpās, psiholoģe Kristīne Maka aicina uz sarunu vecākus, vecvecākus, pedagogus un citus interesentus. Sarunas tēma„Kā man palīdzēt bērnam būt pašam".

Pievieno komentāru

Aizputes novadā