Kazdangā būs Ernesta Treimaņa atcerei veltīta pēcpusdiena

Piektdien, 13. martā, pulksten 14 muzejā notiks atmiņu pēcpusdiena "Ernestu atceroties!". Aicināti visi, kuri ar labām domām atceras Ernestu Treimani.

Jau aizritējis gads, kopš Kazdangas muzejā notika muzeja izveidotāja Ernesta Treimaņa atcerei veltīta pēcpusdiena. Pasākumu noslēdzām ar domu, šo dienu atzīmēt kā tradīciju, jo Ernesta ieguldījums Kazdangā visiem ir redzams, lai ietu, kurp iedams.

Tas ir redzams parkā - daudzajos Ernesta stādītajos kokos - gan vienkārši tāpat, lai atjaunotu veco parku, gan arī daudzajos „Piemiņas” kokos; tas ir redzams, ieejot Kultūras centra lielajā zālē, kas jebkuram iebraucējam Kazdangā, kas to vēl nav redzējis, izraisa sajūsmu un apbrīnu; to varam redzēt pilī – Ernesta darinātajās koka lustrās un bagātīgajā vēsturisko materiālu klāstā muzejā; to varam apskatīt no koka darinātajās norādēs u.c.

Lai saglabātu atmiņas par Ernestu, Kazdangas muzejs 2015.gada 13.martā plkst. 14:00 (atkal Ernestos!) rīko atmiņu pēcpusdienu „Ernestu atceroties!” Aicināti visi, kuri ar labām domām atceras Ernestu!

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

Pievieno komentāru

Aizputes novadā