Kazdangā atjauno sporta kompleksu


Tradicionālā ziemas spartakiāde telpās Kazdangā atkal notiks sporta kompleksā. Tas izremontēts par ES līdzekļiem.

Kazdangas pagastā pamatīgs remonts veikts ēkā un angārā, kas bija kādreizējā tehnikuma sporta bāze. Pēc tehnikuma likvidēšanas arī tur sporta aktivitātes apstājušās un celtnes sācis pievārēt laika zobs, aizsalušas apkures caurules.

Sporta zāles remonts un apkures atjaunošana izmaksā aptuveni 75 tūkstošus latu, stāsta Kazdangas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Moisejs. Līdzekļi ņemti no ES Lauku attīstības programmas pasākumā “Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem” pieejamās naudas. Aizputes novadā tā esot pārdalīta pēc katra pagasta vajadzības.  

Ēkā veikts kapitālais remonts – sakārtota kanalizācija, tualetes, ģērbtuves. Angārā, kas vairākus gadus bijis bez apkures, celtnieki noņēmuši vecos radiatorus ir. Par pienācīgu temperatūru gādās pieci siltā gaisa ventilatori, stāsta darbu vadītājs Jānis Stepiņš. Sporta zāles iekšienē vēl nepieciešama rekonstrukcijas otrā kārta, norāda J. Moisejs.  

Šogad aprit 27 gadi, kopš Kazdangā notiek tradicionālā ziemas spartakiāde telpās, atgādina pārvaldes vadītājs. Parasti tā organizēta janvāra otrajā sestdienā, bet šogad pārcelta uz februāri, kad būs pabeigti remontdarbi. Vairākus iepriekšējos gadus spartakiāde notikusi Kazdangas pamatskolas sporta zālē.

Pievieno komentāru

Aizputē