Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kazdandznieki brīvlaikā darbojas radoši

Kazdangas pilī vasaras brīvlaikā skolas bērni divas reizes nedēļā var apgūt dažādu rokdarbu gatavošanu. Veidot tapotus izstrādājumus, vērt rokassprādzes vai krellītes no pērlītēm, kā arī izrotāt vienkāršu trauciņu ar interesantu zīmējumu interesentiem māca Sandra Krūmiņa.

Ziemas mēnešos S. Krūmiņa strādājot ar pieaugušajiem un pulciņa darbošanos atbalstot pašvaldībā, bet vasarā savu daļu finansējuma nodrošina bērnu vecāki.

Kazdangas pagasta pārvalde atvēlējusi šīm nodarbībām vienu no pils telpām. Iegādātas arī aužamās stelles un uz rudens pusi varēšot apgūt arī šo rokdarbu prasmi, pastāsta S. Krūmiņa. Pieaugušie jau pērn sākuši kopā darbošanos, papildinot savas amata prasmes.

Pašvaldības projektu koordinatore Biruta Konrāde norāda, ka rokdarbu un vairāku citu pulciņu  darbībā aizsākusies no Sorosa fonda Latvija atbalstītajiem projektiem.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā