Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalvenes skolēni telefonus uz skolu līdzi vairs neņem 10

Kalvenes pamatskolā rit ceturtais gads, kopš skolēni savus mobilos telefonus, precīzāk sakot, viedierīces, stundu laikā atstāj skolotāju istabā personāla uzraudzībā. Tādā veidā izcīnīts, ka bērni starpbrīžus un mācību procesu pavada lietderīgāk.

Skolas direktore Skaidrīte Segliņa norāda, ka ierosmi šādai kārtībai ņēmusi no kāda ārvalstu pētījuma, kurā secināta viedierīču lietošanas ietekme uz sekmju pasliktināšanos.

“Internetā izlasīju, ka ārzemju skolās bērni slikti mācās, un to skaidroja ar mobilo telefonu lietošanu. Sākām skatīties, kā ir mūsu skolā, un savilkām līdzības – bērni nevar atrauties no telefoniem – kā iesāk, tā nevar beigt,” saka direktore. Viņa novērojusi, ka skolēni viedierīci visbiežāk izmanto spēļu spēlēšanai.

Šis jautājums izrunāts ar skolotājiem un vecākiem, un kopīgi rasts risinājums, ka stundu laikā telefoni būs nolikti konkrētā vietā.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 24. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 10

fhffhfh

Priekš kam viņiem laukos telefons Tā pat var aiziet parunāt ja kaut ko vajag

pirms gada, 2019.01.25 07:33

Diāna

Priekš kam telefonus vajag pilsētās? Tas ir tas pats.. lai spēlētu spēlītes..

pirms gada, 2019.01.25 14:52

Kss

Tas jau nav slikti:) bet ir arī slikti gadījumi ar to piem. Dažiem cilvēkiem nomesti telefoni, par laimi nekas telefoniem nenotika. šis raksts nesakrīt patiesībāi, jo telefoni ir brīvi pieejami. Mums stāstīja ka vecāki to izdomāja nevis direktore. Un es vēl varētu rakstīt ilgi par problēmām :(

pirms gada, 2019.01.27 22:56

Un ja nu notiek kas ārkārtējs un zvana vecāki..?

pirms gada, 2019.01.30 01:59

Aizputes novadā